19 червня
Завантажити ще

Букмекери напередодні півфіналу "Євробачення" назвали ймовірного переможця та визначились з місцем для України

Букмекери напередодні півфіналу
Фото: eurovision.tv

Напередодні першого півфіналу Євробачення букмекерські компанії оновили ставки на можливих лідерів пісенного конкурсу. На сайті eurovisionworld.com, з 37 країн-учасниць глядачі найбільше передрікають перемогу Хорватії. Співак Baby Lasagna з піснею Rim Tim Tagi Dim лідирує із ймовірністю виграшу 30%. Друге місце займає представник зі Швейцарії Nemo, який отримав 16% із усіх можливих ставок. У той же час наші учасниці Alyona Alyona і Jerry Heil з піснею Teresa & Maria вибули з трійки лідерів і на даний момент перемістилися на четверту позицію з 9% голосів. Вони поступилися представниці Італії Angelina Mango, яка отримала 12% ставок.

На думку глядачів, до ТОП-10 також увійдуть конкурсанти з Нідерландів, Франції, Ірландії, Ізраїлю, Греції та Великої Британії. Закриває рейтингову таблицю Сан-Марино, Молдова та Мальта із ймовірністю виграшу менше 1%.

Українські виконавиці змагатимуться за право пройти у фінал у першому шоу, яке відбудеться сьогодні, 7 травня, у Мальмі. Alyona Alyona та Jerry Heil виступлять під номером 5 з піснею Teresa & Maria. Другий півфінал конкурсу пройде 9 травня, а фінал – 11 травня.

В Україні шоу можна буде переглянути по ТБ та онлайн. Пряма трансляція конкурсу розпочнеться о 22:00 за київським часом у телеефірі та на сайті Суспільне Культура, на діджитал платформі "Суспільне Євробачення" та через додаток "Дія" (у розділі Дія.TV). Шоу також транслюватимуть онлайн на офіційній сторінці конкурсу на YouTube.

Фото: eurovisionworld.com

Фото: eurovisionworld.com

1. Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

2. Nemo - The Code

3. Angelina Mango - "La noia"