Завантажити ще

На концерті "Регенерація" у Києві зіграють твори українських композиторів різних епох

На концерті
Фото: Надано організаторами концерту

Cкрипаль Ігор Чернявський та піаніст Станіслав Калінін у Києві зіграють твори українських композиторів різних епох. Артисти виступатимуть у дуеті на великому концерті "Регенерація" у Pochayna Event Hall 25 квітня.

За словами музикантів, для шоу вони відібрали твори інструментальної музики українських композиторів Миколи Лисенка, Максима Березовського, Мирослава Скорика, Сергія Борткевича, Валентина Сильвестрова, Лева Колодуба, Дмитра Малого та інших. Під час концерту екскурс в історію музики проведе доктор мистецтвознавства, професор Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського Юлія Ніколаєвська.

- Сьогодні я відкриваю для себе величезну кількість творів українських композиторів, що раніше "ховалися" за російською культурою, яку так просували. Сьогодні я не маю жодного бажання грати те, що я грав протягом багатьох років. Однак у цьому є великий плюс – я знайомлюся із шедевральними творами, написаними українськими авторами, і розумію, як багато всього було від нас приховано. Нам багато потрібно буде відкрити і для себе, і для світу, - зізнався Ігор Чернявський.

Чернявський та Калінін – артисти Харківської філармонії. У форматі дуету виступають із 2000 року. За цей час музиканти випустили спільні диски - "У струнах і органі" та "Сонати і партити" Й. Баха.

Новини по темі: музиканти Концерти