21 травня
Завантажити ще

Тейлор Свіфт завдяки концертному туру потрапила до списку мільярдерів Forbes

Тейлор Свіфт завдяки концертному туру потрапила до списку мільярдерів Forbes
Фото: Kevin Winter/Getty Images for TAS Rights Management

Журнал Forbes оновив рейтинг найбагатших людей у світі. До списку мільярдерів потрапили 265 нових осіб, серед яких і американська співачка Тейлор Свіфт. Вона стала першим артистом у світі, який потрапив до рейтингу виключно за рахунок написання та виконання пісень, а також заробітку від першої частини концертного туру The Eras Tour. Про це повідомляється на офіційному сайті видання.

Крім артистки, до рейтингу включені телепродюсер серіалів "Закон і порядок" та "Чикаго" Дік Вулф (1,2 мільярда доларів), гравець НБА Меджік Джонсон, Джордж Лукас (5,5 мільярда доларів), Майкл Джордан (3,2 мільярда доларів) та Кім Кардаш'ян (1,7 мільярда доларів).

Перше місце у списку мільярдерів другий рік поспіль займає керівник конгломерату LVMH, який володіє Louis Vuitton, Fendi, Givenchy, Christian Dior, Hennessy, Dom Pérignon, Tiffany & Co Бернар Арно. Його статки оцінюються в 233 мільярди доларів, що на 22 мільярди доларів більше, ніж у 2023 році.

На другому місці розташувався Ілон Маск, статки якого оцінюються в 195 мільярдів доларів, а на третьому - засновник Amazon Джефф Безос (194 мільярди доларів). Четверте місце дісталося Марку Цукербергу, який за рік заробив 116,2 мільярда доларів завдяки зростанню акцій Meta. П'ятірку лідерів замикає Ларрі Еллісон з Oracle, статки якого оцінюються в 141 мільярд доларів.

Статистика

Цього року до списку мільярдерів Forbes увійшла 2 781 людина, що на 141 більше, ніж 2023-го, і на 26 більше, ніж у попередньому рекорді, встановленому 2021 року. За розрахунками видання, у загальному їхні статки досягли позначки 14,2 трильйона доларів, що на 2 трильйони доларів більше, ніж 2023 року.

Сполучені Штати знову стали країною з найбільшою кількістю мільярдерів - 813 осіб зі статками 5,7 трильйона доларів. На другому місці Китай (473) зі статком 1,7 трильйона доларів. В Україні на сьогоднішній день налічують 5 мільярдерів: Ренат Ахметов (4 мільярди доларів), Віктор Пінчук (2 мільярди доларів), Костянтин Жеваго (1,2 мільярда доларів), Вадим Новинський (1,2 мільярда доларів) та Генадій Боголюбов (1 мільярд) доларів).

Фото:forbes.com/billionaires

Фото:forbes.com/billionaires

Новини по темі: Forbes рейтинг Тейлор Свіфт