Завантажити ще

На Закарпатті скасували концерт EL Кравчука - співак каже, що це через його епатажний образ

На Закарпатті скасували концерт EL Кравчука - співак каже, що це через його епатажний образ

У Хусті Закарпатської області скасували концерт EL Кравчука, тому що заклад нібито почав отримувати негативні коментарі через його екстравагантний образ та одяг. Про це повідомила пресслужба артиста.

Концерт мав відбутися 5 травня у клубі-ресторані FoRest. Представники закладу сказали команді EL Кравчук, що їм писали обурливі коментарі на кшталт: "Якщо ЦЕЙ приїде, то я більше не прийду у ваш ресторан", "Цього п**ара тут не має бути". За словами команди артиста, скріншотів цих повідомлень заклад не надав.

- Я вперше за 29 років своєї кар'єри зустрічаюсь із такою грубістю, необізнаністю та несучасністю. EL Кравчук на сцені - це завжди про свободу, почуття та шоу. Так було завжди, і всі, хто мене запрошував, розуміли, як виглядає шоу головного неоромантика країни, - сказав EL Кравчук.

Заклад вже видалив афішу з концертом EL Кравчук. За останній рік там виступали Тьома Паучек із проєкту SILIRADA, автори хіта "Ластівки" Chico і Qatoshi, дует ANNA MARIA. Заклад скасування концерту не прокоментував.

EL Кравчуку (справжнє ім'я Андрій Остапенко) 46 років. Кар'єру розпочав у 90-х. Найпопулярніші хіти "Нічий", "Доля", "Голлівуд". 

Новини по темі: Концерти