Завантажити ще

Ведуча телеканалу "Прямий" Наталія Фіцич повідомила про рецидив раку через 12 років

Ведуча телеканалу
Фото: facebook.com/fitsychn

Ведуча телеканалу "Прямий" Наталія Фіцич розпочала курс лікування від онкології. У неї трапився рецидив раку через 12 років після лікування. Про це журналістка розповіла у Facebook.

- Від завтра моє життя змінюється. Я починаю курс лікування і намагатимусь продовжити працювати в ефірі, щоправда і тут зміни. У мене онкологія, виявлена на початку, на щастя. Війна і ті біди, що звалилися на мене за останні роки, далися взнаки. Рак повернувся. 12 років тому він також був на початковій стадії. Недавно мене вже навіть зняли з обліку, і я видихнула з полегшенням, а дарма, – йдеться у пості.

За словами Наталії, лікарі виявили у неї пухлини кілька тижнів тому. Їх видалили, але, як згодом виявилося, не повністю. Фіцич додала, що продовжить роботу в ефірі, але зі змінами у графіку. З понеділка по п'ятницю вона вестиме ефір разом із партнером о 13:00 і сама о 14:00.

Журналістка також закликала прислухатися до себе та бути уважними до свого здоров'я: зробити чек-ап організму, здати базові аналізи та перевірити стан хронічних захворювань.

- Війна і тривоги всім нам даються взнаки. І краще виявити проблеми на початку. Я боротимусь, як бореться зараз вся країна. Тому що поряд є ті, кому ми потрібні. Життя варте цієї боротьби, - зазначила вона.

Наталії Фіцич 46 років. Вона народилася на Буковині, у родині оперного співака Степана Фіцича та письменниці Зірки Мензатюк. Одружена з народним депутатом від "Європейської солідарності" Володимиром Ар'євим. Має доньку Ярину. Раніше працювала репортером програми "Подробиці" на телеканалі "Інтер", журналістом на телеканалі "1+1", а пізніше стала ведучою телеканалу "Прямий".

 

Новини по темі: онкологія телеведучий