Завантажити ще

Зірка "Школи" Ірина Кудашова розповіла про аб'юзивні стосунки з ексбойфрендом

Зірка
Фото: прес-служба Ірини Кудашової

Акторка Ірина Кудашова, яка зіграла Вероніку Тихонову в серіалі "Школа", вперше розповіла про стосунки з аб'юзером. У програмі "У ліжку" артистка зізналася, що одного разу зустрічалася з хлопцем, який виявляв до неї агресію та принижував її. Одного разу дівчина навіть серйозно злякалася за власне життя. За словами Кудашової, якби вона продовжила ці нездорові стосунки, то окрім морального насильства могло проявитися і фізичне.

- У мене в ліжку був аб'юз. Виявляли агресію. Коли я не хотіла, мені було некомфортно, але виявляли агресію. У мене навіть потім були синці. Мені багато разів зраджували, але віра в людей нікуди не пропадає. В мене не було фізичного насильства, але було моральне. Можливо, якби й надалі продовжувалися стосунки, то було б фізичне. Хлопець під час кипіння сказав: "Якщо ти зараз не заспокоїшся, я тебе вб'ю". Мені стало так страшно за своє життя. Я розумію, що людина в пориві агресії може будь-що зробити. Я плакала, я навіть боялася голосно плакати, щоби він не почув. Заспокоїлася, прийшла, лягла в ліжко - і наче нічого не було, - зауважила Ірина.

Пізніше Кудашова зустріла іншого хлопця, з яким вона теж мала болісні стосунки. Як згодом з'ясувалося, бойфренд зраджував акторці зі своєю колишньою.

- Був такий любовний трикутник, як потім виявилося. Пам'ятаю ніч, коли він не виходив на зв'язок один день. Я не сплю, телефон просто кожні 5 секунд набираю, а він просто не захотів спілкуватися зі мною, поїхав до колишньої, - уточнила артистка.

Наразі Ірина Кудашова перебуває у щасливих стосунках зі старшим за неї на 10 років чоловіком, але не поспішає відкривати його ім'я публіці.

Ірина Кудашова родом із Чернігова. Здобула популярність завдяки серіалу "Школа", який транслювали на телеканалі "1+1" у 2018-2019 роках. Її також знають за ролями у картинах "Смак свободи", "Інший Франко", "Мій дідусь - Дід Мороз", "Пес", "Нове життя Василини Павлівни".

 

Новини по темі: насилие Актриса