Завантажити ще

Король Чарльз III повернувся до Лондона для подальшого лікування онкології

Король Чарльз III повернувся до Лондона для подальшого лікування онкології
Фото: REUTERS/Hannah McKay

Король Великобританії Чарльз III повернувся до Лондона для проходження курсу лікування від онкології. Вертоліт, на борту якого перебував монарх і його дружина королева Камілла, сьогодні, 13 лютого, приземлився на території маєтку, а потім їх відвезли машиною до резиденції Кларенс-хаус, розташованої неподалік Букінгемського палацу. Про це пише Hello.

Після виписки з лікарні король тиждень відновлювався у маєтку Сандрінгем. Папараці зняли монарха разом із дружиною королевою Каміллою, коли вони прямували на недільну службу до церкви Святої Марії Магдалини.

Через хворобу 75-річний Чарльз III відклав публічні виступи, його обов'язки частково виконуватимуть старші члени королівської родини. Сам він працюватиме з державними документами вдома, а також продовжить щотижневі аудієнції із прем'єр-міністром Великобританії.

У короля діагностували онкологію після того, як він переніс операцію з лікування збільшеної простати. Дізнавшись про хворобу батька, принц Гаррі прилетів із Лос-Анджелеса до Лондона і вперше за пів року зустрівся з королем.

Новини по темі: Король Чарльз (Карл III)