Завантажити ще

Катерина Кухар на тлі чуток про розлучення висловилася про роботу та стосунки з чоловіком

Катерина Кухар на тлі чуток про розлучення висловилася про роботу та стосунки з чоловіком
Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Прима-балерина Катерина Кухар на тлі чуток про розлучення з чоловіком, артистом балету Олександром Стояновим висловилася про їхні стосунки. Довгий час ходять чутки, що артисти української сцени розлучилися. У розмові NV Кухар не стала коментувати будь-які зміни в особистому житті, але зазначила, що вони зі Стояновим «йдуть різними шляхами».

- Я не буду за Олександра коментувати його діяльність. Ніколи не радила йому нічого по роботі, він самодостатня доросла людина і завжди робить так, як вважає за потрібне. І тим більше зараз ми йдемо різними шляхами. Водночас слід зазначити, що Стоянов є єдиним продюсером, хто зараз усьому світу показує балет "Лісова пісня" на трьох континентах, - уточнила Катерина.

Чутки про розлучення подружжя з'явилися у жовтні 2023 року. Тоді Катерина здалася з новою зачіскою та заявила, що жінка йде до перукаря, коли в її особистому житті трапляються зміни. Пізніше Олександр у соцмережах назвав Кухар лише «матір'ю його дітей» і зізнався, що вона не поділяє його думки щодо показу постановок під музику російських композиторів.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов зустрічалися понад десять років, проте одружилися вони лише у 2019 році. Подружжя розписалося у США, а потім зіграло весілля в Україні. У пари двоє дітей.

 

Новини по темі: Катерина Кухар