Завантажити ще

У Мальме на час проведення "Євробачення-2024" закриють повітряний простір

 У Мальме на час проведення
Фото: eurovision.tv

На період проведення "Євробачення-2024" у шведському місті Мальме закриють повітряний простір. Влада міста зважилася на цей крок, оскільки стурбована можливими терактами та погрозами зірвати конкурс. Про це повідомляє шведська громадська телемовна організація SVT Nyheter.

Зокрема, місцеву поліцію зобов'яжуть оперативно реагувати на можливі масові демонстрації та чутки про комплексні атаки з боку міжнародних терористичних організацій. Правоохоронці стежитимуть за загрозою атаки під час шоу, а також застосовуватимуть технології, що запобігають польоту дронів над місцем проведення заходу.

– Вони (дрони. – Авт.) можуть зірвати подію. Тому буде створено безпольотну зону, і цю систему ми зможемо використовувати для її моніторингу, - уточнив начальник національного управління поліції Пер Енгстрем.

Окрім цього, також діятиме посилений поліцейський контроль на вулицях Мальме. До місцевої поліції приєднаються збройні сили і поліцейські з Данії та Норвегії, які охоронятимуть саму арену, головні заходи від конкурсу, готелі та локації, пов'язані з "Євробаченням".

- Наразі ми не бачимо конкретної цілеспрямованої загрози події, але є загроза для Швеції як країни та нації. Це, звичайно, стосується і "Євробачення", - наголосив Пер Енгстрем.

"Євробачення-2024" відбудеться у Мальме з 7 по 11 травня. Цього року Україну на конкурсі представить дует Alyona Alyona & Jerry Heil із піснею Teresa & Maria.

Новини по темі: Євробачення