20 травня
Завантажити ще

Делегацію Ізраїлю на "Євробаченні 2024" охоронятимуть спецслужби

Делегацію Ізраїлю на
Фото: instagram.com/golaneden

Делегації Ізраїлю на конкурсі пісні "Євробачення" нададуть безпрецедентний рівень безпеки. Як повідомляє Ynetnews, ізраїльська спецслужба Шин Бет значно посилить свою охорону, враховуючи зростаючі ризики для ізраїльтян за кордоном. Вона буде найбільшою з початку загострення бойових дій у країні та перевершить навіть ту, що була надана ізраїльським спортивним командам під час міжнародних змагань.

Посилені заходи безпеки обумовлені конфліктом у Секторі Газа і особливостями місця проведення заходу - шведського міста Мальме, яке відоме чисельністю мусульманського населення, а також антиізраїльськими настроями в ході численних протестів.

Крім того, спецслужба розглядає співачку Еден Голан як потенційну ціль для нападів через те, що вона представляє Ізраїль у складний час для країни час. Відділ безпеки Шин Бет вже здійснив кілька підготовчих візитів у Мальме, а ізраїльська делегація обмежила кількість людей у ​​команді з метою безпеки.

Еден Голан виступить на сцені "Євробачення" із піснею "Hurricane" у другому півфіналі, який пройде 9 травня. Голан провела своє дитинство у Москві, де жила до 13 років. У 2015 році вона брала участь у відборі на "Дитяче Євробачення", де посіла 5-те місце. У 2016-му Еден Голан була учасницею конкурсу "Нова хвиля" у тимчасово окупованому Криму, а через два роки співала у російській версії шоу "Голос. Діти". У 2022 році Еден перестала випускати пісні російською мовою та поїхала з Росії. В інтерв'ю журналістам вона розповідала, що, незважаючи на роки життя у РФ, росіяни так і не сприйняли її як "свою".

Україну цього року на конкурсі представить дует Alyona Alyona & Jerry Heil із піснею "Teresa & Maria".

Новини по темі: Євробачення