28 травня
Завантажити ще

Спадкоємиця престолу Нідерландів дебютувала на державному банкеті у коштовній тіарі

Спадкоємиця престолу Нідерландів дебютувала на державному банкеті у коштовній тіарі
Фото: facebook.com/HetKoninklijkHuis

Дочка короля Нідерландів принцеса Оранська Катаріна-Амалія дебютувала на своєму першому державному банкеті. 20-річна спадкоємиця престолу приєдналася до своїх батьків, короля Віллема-Олександра та королеви Максими на дипломатичній вечері на честь візиту до країни короля Іспанії Філіпа та королеви Летиції. На банкеті також були мати монарха Віллема-Олександра, принцеса Беатрікс, і його тітка, принцеса Маргріт. Про це пише Hello.

Під час заходу всі жінки королівської родини були одягнені у вбрання синього відтінку. Наприклад, принцеса Катаріна-Амалія обрала синю сукню з глибоким декольте, доповнивши її накидкою та тіарою "Рубіновий павич".

Це не перша поява дівчини на публіці у дорогоцінних прикрасах. У 2022 році Катаріна-Амалія відвідала святкування з нагоди 18-річчя сестри, принцеси Інгрід Олександри Норвезької у діадемі DutchStar Button, а у 2023-му – весілля принца Хусейна та принцеси Раджви Йорданської у тіарі з рубін.

Останні 1,5 року принцеса Оранська жила під посиленою охороною в Іспанії, після того як члени організованого злочинного угруповання готували на неї напад. Ця країна була єдиним вибором для принцеси, оскільки її мати, королева Максима, вільно володіє іспанською мовою, незважаючи на народження в Аргентиті.

- Торік обставини вимагали, щоб вона жила у Мадриді. Звідти вона змогла продовжити навчання в університеті Амстердама. Це стало можливим завдяки люб'язним зусиллям багатьох ваших співвітчизників та вас самих, - сказав монарх Нідерландів у своїй промові. - Зворушливий прояв дружби у скрутний час. Я хотів би висловити щиру подяку вам і всім тим, хто допоміг це організувати.

Король Іспанії Філіп та королева Летиція прибули до Нідерландів у вівторок увечері. За цей час вони відвідали урочистий прийом за участю іспанської громади, побували на площі Дам в Амстердамі та поклали вінок до Національного монумента. Пізніше Віллем-Олександр та Філіп взяли участь у спортивному святі та обговорили розвиток морського коридору між портами їхніх країн.

Катаріна-Амалія - ​​старша дочка короля та королеви Нідерландів. У пари є ще дві доньки - 19-річна Олексія Юліана та 17-річна Аріана. Спадкоємиця голландського престолу зараз навчається на другому курсі Амстердамського університету. У вузі дівчина планує здобути ступінь у сфері політики та економіки.

Фото: facebook.com/HetKoninklijkHuis

Фото: facebook.com/HetKoninklijkHuis

Фото: facebook.com/HetKoninklijkHuis

Фото: facebook.com/HetKoninklijkHuis

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Koninklijk Huis (@koninklijkhuis)

Новини по темі: королівська сім'я