Завантажити ще

Кронпринц Йорданії Хусейн та принцеса Раджва чекають на первістка

Кронпринц Йорданії Хусейн та принцеса Раджва чекають на первістка
Фото: Royal Hashemite Court/REUTERS

Старший син короля Йорданії, кронпринц Хусейн та його дружина, принцеса Раджва вперше стануть батьками. Радісну новину повідомили у соцмережі Х представники Королівського хашимітського суду.

- Королівський хашимітський суд із задоволенням повідомляє, що їхні королівські високості кронпринц Аль-Хусейн бін Абдалла II і принцеса Раджва аль-Хусейн очікують на народження своєї першої дитини цього літа, - йдеться в заяві.

Закохані зіграли розкішне весілля у червні 2023 року, на яке було запрошено близько 140 гостей. Після церемонії одруження відбулася урочиста вечеря, на якій були присутні 1700 гостей, включаючи членів королівських сімей та політичних діячів з усього світу. Серед них - принц і принцеса Уельські, принцеса Беатріс, кронпринцеса Вікторія і принц Даніель Шведський, батьки короля Іспанії Філіпа королева Софія і король Хуан Карлос I, королівські сім'ї Нідерландів, Данії, Бельгії, Норвегії, а також перша леді США до Джилл Байден з дочкою Ешлі.

Наслідний принц Хусейн – капітан йорданської армії. Він закінчив Джорджтаунський університет у США та від імені своєї країни неодноразово виступав на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Раджве Алсейф родом із Саудівської Аравії. Її батько-мільярдер володіє будівельною компанією. Дівчина навчалася в архітектурній школі у Нью-Йорку, також має диплом Інституту дизайну та мерчендайзингу у сфері моди.