Завантажити ще

Брат принцеси Діани показав її рідкісне дитяче фото

Брат принцеси Діани показав її рідкісне дитяче фото
Фото: instagram.com/charles.earl.spencer

Брат принцеси Діани Чарльз Спенсер показав її архівне дитяче фото. Родич першої дружини британського короля Чарльза III опублікував у Instagram знімок, датований 1968 роком. На ньому 5-річний Чарльз позує у червоній шкільній формі з чорними шортами і кепкою, а 7-річна Діана, яка була вище за нього на голову, постала у схожому образі, але зі світлим капелюхом. Знімок зробив батько Чарльза та Діани Джон Спенсер.

- Мій перший день у школі у вересні 1968 року: батько сфотографував мене та мою сестру Діану перед тим, як відвезти нас до Сілфілда в дуже милу початкову школу в Кінгс-Лінні, Норфолк. Директором школи була міс Джін Лоу, тепла й турботлива жінка, яка любила своїх хлопчиків та дівчаток. Я провчився там до 1972 року, після чого вирушив у місце, яке у своїх мемуарах називаю "Дуже приватна школа", - підписав кадр Чарльз.

Принцеса Діана одружилася з нинішнім королем Великобританії Чарльзом III у 1981 році, через 15 років вони розлучилися. У шлюбі в ексзакоханих народилося двоє дітей - принц Вільям та Гаррі. Принцеса Уельська Діана загинула у 1997 році, потрапивши в автокатастрофу в Парижі. Діану доправили до лікарні, де вона померла через дві години.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Charles Spencer (@charles.earl.spencer)

Новини по темі: архів принцеса Діана