Завантажити ще

Михайло Поплавський на архівних фото показав, як разом із сином змінилися за 40 років

Михайло Поплавський на архівних фото показав, як разом із сином змінилися за 40 років
Фото: instagram.com/poplavskiy_michail

Колишній ректор Київського національного університету культури та мистецтв Михайло Поплавський у соцмережах показав, як змінився за 40 років. У TikTok артист виклав відео зі знімків із сином Олександром, запустивши челендж під свою пісню #рокилетять.

На кадрах артист тримає маленького нащадка на своїй спині. У публікації він також закликав підписників ділитися знімками з батьками у дитинстві та у дорослому віці.

Олександр – син Михайла Поплавського від другого шлюбу. Спадкоємець артиста - персона не публічна, хоча досить відомий та успішний підприємець. Він одружений з володаркою титулу Mrs. Ukraine International Аліною. У подружжя є син Єгор.

Сам Михайло Поплавський був двічі офіційно одружений. Перший раз Михайло Поплавський одружився у 24 роки на медсестрі Людмилі Глімбієвській, проте шлюб протривав недовго, і пара незабаром розлучилася. Другу дружину Поплавського теж звали Людмилою, пара одружилася у 80-х роках. У 2009-му закохані розлучилися після майже 30 років шлюбу. У 2021 році артист розповідав журналістам, що вже кілька років живе разом із цивільною дружиною, але ім'я обраниці розкривати не став.

Фото: Колаж KP.UA

Фото: Колаж KP.UA