28 травня
Завантажити ще

Зірка "Просто Надії" Зоряна Марченко розповіла, чому її дочка планує змінити ім'я та чи спілкується з батьком з Росії

Зірка
Фото: youtube.com/Аліна Доротюк

Акторка Зоряна Марченко, яка зіграла в серіалі "Просто Надія", зізналася, що її 7-річна дочка Агафія планує змінити ім'я в офіційних документах. В інтерв'ю Аліні Доротюк артистка розповіла, що дівчинці не подобається ім'я, дане їй при народженні, і вона відгукується на ім'я Агата. Більше того, сім'я також замислюється і про зміну інших даних у свідоцтві про народження дівчинки, яка з'явилася на світ у Росії.

- У неї ім'я Агафія, але ми будемо змінювати. Вона не хоче ім'я Агафія, а хоче бути Агатою. Коли їй виповниться 14 років і видаватимуть паспорт, я думаю, ми змінюватимемо не лише ім'я, а й місце народження та багато чого ще, - зазначила Зоряна.

Марченко наголосила, що змінити дані в офіційних документах це виключно ініціатива доньки. Артистка намагається не тиснути на дитину та приймає будь-яке її рішення щодо майбутнього.

- Те, що вона хоче змінити місце народження [у документах], це її ініціатива. Вона сказала: "Я не хочу, щоб це було в мене там написано". Не хочу тиснути на неї, даю весь час, намагаюся завжди говорити їй правду. Вона каже "Я хочу, щоб тато приїхав сюди". Я говорю: "Агато, цього вже ніколи не буде. Він ніколи не приїде сюди, ми ніколи не поїдемо туди". У неї сльози... Я кажу: "Це правда. Ти потроху маєш це розуміти". Максимум, це десь у Європі, можливо, колись, - уточнила акторка. - Була б моя воля, я б давно поставила б крапку, але я не можу через дитину. Тому що вона ще маленька, вона не може повноцінно аналізувати, що вона відчуває, як вона ставиться до нього. І коли настане час, вона сама робитиме висновки, сама прийматиме рішення, чи спілкуватися з ним. Це її вибір, і я не говоритиму про нього погано. І їй про нього не кажу і не говоритиму погано. Навіщо? Я думаю про її майбутнє, про її психологічний стан, про її стосунки з чоловіками у майбутньому.

Зоряна близько 1,5 року була одружена з російським актором Олександром Ведменським, який підтримує вторгнення РФ в Україну. За словами артистки, після початку повномасштабної війни вона не спілкується з екскоханим, але підтримує зв'язок із його мамою, яка живе за кордоном.

- Я не знала, що вже дійшло до того, що він відкрито підтримує це (війну Росії проти України. – Авт.). Ми з ним не спілкуємось. Ми з ним спілкувалися до повномасштабної війни через дочку. Він, бувало, приїжджав сюди ненадовго, і вони зустрічалися. Після початку повномасштабної війни він перша людина, яка о 6-й ранку мені зателефонувала і пропонувала, щоб я поїхала до Саратова. Я кажу: "У сенсі? Я поїду в країну, яка напала на мою, щоб що? Це якась маячня". Він сказав, що можна поїхати до його мами до Нідерландів, де вона живе багато років. Я не знаю, чому я прийняла це рішення. Напевно, банально, щоб дочка побачила бабусю, щоб ми поїхали не просто в нікуди, а до людини, з якою є родинні зв'язки. Відносини з ним та відносини з його мамою – це різні речі. Вона на зв'язку, пише, цікавиться, надсилає гроші Агаті, просить якісь фотографії. Я йому взагалі нічого не пересилаю, ми з ним взагалі не спілкуємось. Коли ми приїхали [до Нідерландів] і були там, він мені подзвонив і спитав, як я. Кажу: "Ну як? Погано...". Він відповів: "Ну ти розумієш, що така ситуація... Я зараз тобі скину посилання, щось там розповідає Михалков, ти щось зрозумієш".

Актриса Зоряна Марченко також відома за зйомками у серіалах "Доктор Віра", "Дві матері", "Поки станиця спить" та фільму "Чорний Ворон".

Новини по темі: Актриса діти зірок