20 червня
Завантажити ще

Ексдружина блогера Антона Скуратова розповіла про аб'юз у шлюбі, він назвав заяву "наклепом"

Ексдружина блогера Антона Скуратова розповіла про аб'юз у шлюбі, він назвав заяву
Фото: Колаж KP.UA

Ексдружина блогера та пранкера Антона Скуратова Альона заявила, що у шлюбі страждала від аб'юзу. На це звернула увагу TikTok-блогер Анна Зубрицька, опублікувавши фрагменти сварок ексзакоханих, знятих на мобільний телефон, та кадри, на яких дівчина зображена з гематомами на тілі. На одному з відео блогер нібито залишає екскохану з речами на дорозі та називає її "собакою", а на іншому - намагається забрати у неї з рук телефон та погрожує вигнати з квартири.

Ба більше, у своєму телеграм-каналі колишня дружина блогера розповіла, що він нібито "підводив її до аборту". Альона уточнила, що під час чергової сварки у неї сталася кровотеча і їй довелося піти на операцію. Дівчина також визнала, що у шлюбі зі Скуратовим були моменти, коли вона чинила неправильно, але не настільки, щоб на неї піднімали руку.

- Не йшла тому, що це були аб'юзивні стосунки, і я працювала з психологом з цього приводу. На даний момент, мені б не хотілося порушувати цю тему, тому що я відпустила цю ситуацію і почала життя з чистого листа. А такі ситуації впливають згубно на мій психологічний стан, і вводять мене в ті ситуації, які я вже пропрацювала і вийшла з них. У мене зараз є людина, до якої у мене є певні почуття, і мені б не хотілося так само, щоб все моє життя було асоціацією з моїм колишнім чоловіком. Тому прошу поставитися з розумінням, що я більше не хочу про це говорити, тому що минуло вже достатньо часу, - зізналася вона.

@zubrik.mudrosti

Давайте поширимо цю інформацію. Це капець просто 😭🤦🏻‍♀️🚩

♬ original sound - Anna Olegivna

Сам Антон після хвилі обурення в соцмережах заявив, що слова колишньої не що інше як "брехня", "наклеп" та "перебільшення", а опубліковані нею відео - змонтовані.

- Дуже просто зробити висновки, подивившись змонтовані відео, де я намагаюся забрати телефон, який знімає мене у приватній. Я розумію, що мені потрібно буде, на жаль, виправдовуватись за те, чого я ніколи не робив. Просто не поспішайте з висновком і зачекайте, – заявив Антон.

Раніше в інтерв'ю Славі Дьоміну блогер зізнався, що був ініціатором розірвання шлюбу і заявив, що у стосунках - аб'юз з обох боків і обман з боку колишньої.