13 червня
Завантажити ще

До будинку блогера Аліни Шаманської у США увірвалися бандити

До будинку блогера Аліни Шаманської у США увірвалися бандити
Фото: instagram.com/shamankaa

До будинку блогера та телеведучої Аліни Шаманської у США увірвалися бандити. У сторіс Instagram Аліна розповіла, що інцидент стався вночі, коли вона вийшла надвір за водою. За словами Шаманської, якоїсь миті вона побачила гелікоптери, що літають над їхнім будинком і наряди поліції. У той же час сусіди блогера порадили їй швидко повернутися до квартири та зачинитися, оскільки до їхнього будинку увірвалися бандити.

- Зараз майже година ночі, на вулиці над нами літають гелікоптери. Коли я вийшла, побачила вбрання поліції і сусідів, які пробігали повз, які сказали швидко заходити назад, над нами бандити. Я швидко забігла та зрозуміла, що щось відбувається. Бандити просто над нами. Копи приходили до нашої квартири, просвічували вікно та й пішли далі, - уточнила вона.

Після цього ведуча одразу зателефонувала приятелю, який порадив їй вимкнути світло, закритися в кімнаті та сховатись у безпечному місці на випадок, якщо буде стрілянина. Тим часом знайомий Аліни зв'язався з поліцією, щоб передати їм інформацію про місцезнаходження злочинців. Шаманська додала, що вони з сином мешкають на першому поверсі двоповерхового будинку, тоді як бандити увірвалися на другий поверх.

- У нас двоповерховий будинок, тобто мій поверх та поверх вищий. Просто над нами у квартирі знаходяться ці бандити. Я підставила під усі двері стільці. Не знаю, як це допоможе. Щоб вибити цей замок та вікно, потрібно просто махнути кулаком або плечем. Тут замок такий, як у туалетах, – розповіла ведуча.

На щастя, правоохоронцям вдалося затримати одного зі злочинців, а другий втік, але його змогли відшукати. Під час затримання поліція здійснила два постріли. Телеведуча переконана, що перший був попереджувальним, поліцейські стріляли у повітря, а другий – у замок, щоб увійти до будинку та схопити злочинця.

- Друг додзвонився до поліції. Одного вже затримано копами. Інший ще в засідці, але вже не в нас над головою, а в сусідньому комплексі засів у чиєїсь квартирі... Він повністю охоплений поліцією. Тому можна виходити в квартиру, але не далі... Копи зараз просять його здатися і вийти добровільно, але він не виходить, – поділилася блогерка.

Шаманська розповіла, що після цієї історії всерйоз замислюється над тим, щоб придбати зброю для захисту.

Аліні Шаманській 35 років. Інфлюенсер була одружена з актором і сценаристом Русланом Ханумаком з 2017 по 2022 рік. У січні минулого року пара оголосила про розлучення. Ексзакохані мають 5-річного сина Артура. На даний момент на профіль дівчини в Instagram підписано 1,3 мільйона людей.

Фото: instagram.com/shamankaa

Фото: instagram.com/shamankaa

Фото: instagram.com/shamankaa

Фото: instagram.com/shamankaa

Фото: instagram.com/shamankaa

Фото: instagram.com/shamankaa

Фото: instagram.com/shamankaa

Фото: instagram.com/shamankaa

Новини по темі: грабіжник бандити Блогери