Завантажити ще

Блогер Монро розсекретила, скільки заробляє під час війни

Блогер Монро розсекретила, скільки заробляє під час війни

Блогер і телеведуча Монро розповіла про свій заробіток у воєнний час. В інтерв'ю Oboz.ua артистка зізналася, що після початку повномасштабного вторгнення РФ її заробіток значно знизився. Раніше вона проводила різні корпоративи та активно розвивала блог, проте зараз запрошень вести свята поменшало. На даний момент основним заробітком Монро є YouTube-канал. Блог їй приносить незначний дохід, але цього вистачає на комуналку, догляд за кішками та різні забаганки.

– З початку повномасштабної війни основним моїм заробітком став YouTube-канал. Я рада, що вісім років тому почала активно опубліковувати відео. І, до речі, спочатку заробляла на місяць доларів 20. А на 100 доларів вийшла, мабуть, років за чотири. Це розповідаю для того, щоб пояснити, що відразу стільки, як хтось мріє, не заробиш. все щодо – мені достатньо, – уточнила артистка.

Монро також додала, що намагається знімати відео щонайменше двічі на тиждень. Найкраще на її YouTube-каналі дивляться огляди цін на продукти у супермаркетах, косметичних засобів та макіяжі.

- Найкраще – ціни на продукти. Дуже рідко ходжу супермаркетами, але коли буваю, щось знімаю, порівнюю ціни. Це чудово йде – дивляться просто усі. Щонайменше 50 тисяч переглядів виходить у мене за такий контент. [У грошовому еквіваленті] це 50 доларів, можливо – 60. Умовно кажучи, в Україні тисяча переглядів – це долар. Щоб ви розуміли, у Росії до війни було 2 долари. І зараз, гадаю, теж. YouTube, нараховуючи винагороду, відштовхується від економічної ситуації у країні. У Франції, скажімо, тисяча переглядів приносить блогеру щонайменше 5 євро. На жаль, ми бідна країна, тому такі прибутки. І навіть якщо у вашому відео буде чотири рекламні паузи, то все одно вам нарахують 1-1,5 долара. Іноді 2, якщо відео добре "залетить".

Монро 46 років. Вона розпочинала свою кар'єру в 1999 році як ведуча шоу-програм гей-клубу "Клітка", а пізніше виступала з колективом травесті "Фабрика зірок". У 2010 році Монро була ведучою проєкту "Розмови про це.." на першому жіночому каналі "Мaxi-TV". У різний час брала участь у шоу "Легко бути жінкою", "Розбір польотів", "Всі свої", "Тільки правда", "Маша та моделі", "Хто проти блондинок", "Шури-амури", "Велика різниця", "Шоуманія", "Говорить Україна", "Про життя". Наразі веде свій канал на YouTube, на який підписано понад 99 тисяч осіб та навчається на психолога у Київському інституті сучасної психології та психотерапії.