Завантажити ще

Нищук заявив, що після двох років служби у ЗСУ його перевели на ділянку "культурного десанту"

Нищук заявив, що після двох років служби у ЗСУ його перевели на ділянку
Фото: facebook.com/Євген.Нищук

Український актор та захисник Євген Нищук зізнався, що переведений у запас після призначення на посаду художнього керівника Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка. Про це він розповів в інтерв'ю сайту "Радіо Культура".

- Я з перших днів пішов добровольцем і був на Київщині на межі Стоянка – Ірпінь – Буча – Гостомель. Після київської кампанії поїхав на південь і там мобілізувався до ЗСУ. Два роки воював, і це, як кажуть, назавжди. Я учасник бойових дій. Зараз через певні обставини, про які не можна говорити, я переведений у запас. І переведений на ділянку "культурного десанту", скажімо так, яка теж важлива, - уточнив Євген.

Нищук також додав, що на новій посаді він продовжить працювати зі своїми побратимами.

- І мій внесок в тому, щоб багато йшло вистав для допомоги ЗСУ. Ми зараз укладаємо договір з "Повернися живим", будемо напряму спілкуватися з керівниками інших військових відомств, це для мене є дуже важливим аспектом, – додав він.

Євген Нищук відомий як двічі міністр культури України – з 27 лютого по 2 грудня 2014 року та з 14 квітня 2016 року до 29 серпня 2019 року, а також як «голос Майдану» під час Помаранчевої революції 2004 року та модератор сцени Євромайдану. З 2015 року Євген Нищук працював актором театру імені Франка, а з 2023 року є головою комітету Національної премії України імені Тараса Шевченка. На день призначення у театрі Франка грали чотири спектаклі за участю Нищука – «Момент кохання», «Три товариші», «Весілля Фігаро» та «Украдене щастя».

Новини по темі: Євген Нищук