13 червня
Завантажити ще

Театр імені Франка у Києві очолив ексміністр культури та актор Євген Нищук

Театр імені Франка у Києві очолив ексміністр культури та актор Євген Нищук
Фото: facebook.com/frankotheatre

Євген Нищук очолив Національний академічний драматичний театр імені Франка замість Михайла Захаревича. Про це 3 квітня оголосили у фейсбуці театру.

- Сьогодні т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв представив колективу франківців Євгена Нищука як нового генерального директора - художнього керівника театру, - йдеться у повідомленні.

Контракт між міністерством і 51-річним Євгеном Нищуком підписали на період дії воєнного стану та рік після його завершення.

З 2015 року Євген Нищук працює актором театру імені Франка, який називають першою сценою країни. На момент призначення у театрі грали чотири вистави за участі Нищука - «Момент кохання», «Три товариші», «Весілля Фігаро» та «Украдене щастя».

Про причини відставки 73-річного Михайла Захаревича у театрі не розповіли. Як зазначив “Главком”, керівника театру замінили без конкурсу, що дозволяють правила воєнного стану.

Після повномасштабного вторгнення Росії Євгена Нищука ЗМІ також представляли як військовослужбовця ЗСУ, учасника боїв на Київщині, Миколаївщині й Херсонщині у 2022 році.

Євген Нищук відомий як двічі міністр культури України - з 27 лютого до 2 грудня 2014 року та з 14 квітня 2016 року до 29 серпня 2019 року, а також як «голос Майдану» під час Помаранчевої революції 2004 року та модератор на сцені Євромайдану.