Завантажити ще

Телеведуча Іванна Онуфрійчук вперше стане мамою

Телеведуча Іванна Онуфрійчук вперше стане мамою
Фото: viva.ua

Телеведуча Іванна Онуфрійчук вперше стане мамою. Радісною новиною 37-річна Іванна поділилася в інтерв'ю журналу Viva, для digital-обкладинки якого знялася разом із чоловіком Алмазом.

- Ми з чоловіком неймовірно щасливі, адже це була наша мрія стати батьками. І вже зараз, хоч дитинка ще не народилася, я відчуваю тісний зв'язок із нею, - зізналася ведуча. - Навіть до того, як малюк почав рухатися, я розмовляла з ним, свідомо налагоджувала зв'язок. Коханий теж розмовляє з малюком. На початку вагітності я розповідала і пояснювала йому, як важливо, щоб дитина знала не тільки голос мами, а й батька. Так вона одразу після народження зможе його впізнати. Саме ці відчуття і цей зв'язок породили в мені зовсім інше ставлення до материнства. Воно дуже особисте, у ньому немає місця тому, що мені нав'язували інші – всім цим упередженням, страхам та настановам.

За словами телеведучої, пологи проходитимуть у Швейцарії, де закохані живуть вже понад три роки. Незважаючи на те, що Онуфрійчук зараз перебуває в іншій країні, вона намагається відтворити навколо себе атмосферу України.

- Трохи [переживання] є, адже для мене це вперше, але мене заспокоїли місцеві лікарі. Тут настільки все облаштовано та продумано, що я почуваюся спокійно. Можна вибрати, як народжувати: хочеш – у ванній, якщо немає протипоказань, хочеш – з рідними. Вони залучають інших лікарів. Наприклад, остеопатів та фізіотерапевтів, які не тільки супроводжують під час пологів, а й допомагають після, впродовж перших трьох місяців, аби жінка могла гармонійно відновитися. Сама атмосфера тут налаштовує на спокійний настрій, - уточнила Онуфрійчук.

Іванна та бізнесмен казахського походження Алмаз разом уже понад чотири роки. У лютому 2021 року кохані зіграли весілля на Мальдівах у присутності близьких та рідних, а через пів року пара розписалася у київському РАГСі та провела урочисту церемонію одруження у Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Новини по темі: вагітність телеведучий