19 липня
Завантажити ще

Іванна Онуфрійчук відповіла Тіні Кароль: Поки хтось розводить плітки, ми насолоджуємось сонцем

Іванна Онуфрійчук відповіла Тіні Кароль: Поки хтось розводить плітки, ми насолоджуємось сонцем
Фото: instagram.com/ivannaonufriichuk

Слова Тіни Кароль про те, що Іванна Онуфрійчук заплатила за те, щоб вести шоу "Танці із зірками", застали актрису на Мальдівах. Незважаючи на це, Онуфрійчук не стала відмовчуватися, залишивши в соцмережах їдкий піст.

Так, ведуча телешоу розмістила на своїй сторінці в Інстаграмі низку фото, на яких відображена у відкритому білому купальнику на тлі Індійського океану.

– І поки хтось розводить плітки, ми насолоджуємось сонцем, теплом та життям навколо, – коротко написала Онуфрійчук.

Ім'я Тіни Кароль телеведуча не написала, однак користувачі і зрозуміли, кому адресовано пост. І підтримали свою лідерку. "Хорошого вам відпочинку. А пліткують заздрісні особи. Не звертайте уваги», «Кожен ділиться тим, чим сповнений. Ви красою…», - пишуть фоловери.

Що сказала Тіна Кароль

Співачка під час інтерв'ю "КП в Україні" зізналася, що мала бути ведучою минулого сезону "Танців із зірками", проте пішла з проекту за тиждень до старту прямого ефіру. За словами артистки, вона відмовилася від зйомок, коли дізналася, що в шоу вводять «нову ведучу на комерційній основі» Іванну Онуфрійчук і їй доведеться працювати у тріо.

У «1+1» відповіли Тіні Кароль, заявивши, що «з розумінням поставилися до вирішення» співачки і раді продовжувати співпрацю.