Завантажити ще

Наталія Могилевська у проєкті "Пісня мого життя" розплакалася, говорячи про минуле своїх дочок

Наталія Могилевська у проєкті
Фото: пресслужба 1+1 Україна

Співачка Наталія Могилевська в ефірі проєкту 1+1 Україна "Пісня мого життя" виконала новий трек "Одне велике серце" та розплакалася, говорячи про минуле своїх доньок до моменту їх усиновлення. За словами артистки, зараз вона намагається надати те дитинство для старшої доньки, якого вона не мала, оскільки змалку вона буквально стала мамою для молодшої сестри.

- Саме ці дві дівчинки, яких я полюбила, були дані мені долею. Моя старша донька стала мамою для моєї молодшої. В певний момент вона взяла на себе усю цю відповідальність дорослої людини: вона рятувала життя декілька раз молодшої, коли вони голодували, вона знаходила їжу, годувала, а їй всього було півтора рочка! Моя мета спробувати повернути 10-річній дівчинці її дитинство. Сьогодні дуже важко їй довести, що ми з татом її захистимо, що їй не треба хвилюватися за малу, спробувати насолодитися своїм дитинством! Інколи я її навіть качаю на руках і кажу, що ти така ж мала, як Сонька, тільки ніжки довгі виросли! Але ж така саме маленька! І вона страшенно плаче! Тому що її відчуття, що “я можу бути дитиною”, воно настільки незвичне, вона була дуже напружена! - поділилася Наталя.

Могилевська також зазначила, що разом зі службами з питань дітей намагається допомогти дітям адаптуватися та звикнути до нового життя.

- І сьогодні, через два роки, я можу розказати, що це люблячі, розслаблені діти, яким я кажу, що я хочу, щоб вони були щасливими, але якщо ви навіть не захочете нічого робити, не будете найкращими, знайте, я вас буду любити завжди! Просто за те, що ви є! – розповіла Могилевська.

Ведуча Катерина Осадча та співачка KOLA підтримали зірку, зазначивши, що цей вчинок по-справжньому відображає людяність, сміливість та доброту її серця.

Про те, що стала мамою для двох дівчат-сиріт, артистка розповіла у новорічному випуску "Вечірнього Кварталу", а потім опублікувала спільний знімок в Instagram. Дівчаток звуть Софія та Мішель. Вони рідні сестри. Рішення взяти дітей із дитбудинку співачка ухвалила разом із коханим, якого не показує публіці. Відомо, що обранець Могилевської старший за неї і довгий час прожив у США.