27 травня
28 травня
Завантажити ще

Віталій Козловський підтвердив весілля зі своєю піар-директоркою Юлією і повідомив про народження сина

Віталій Козловський підтвердив весілля зі своєю піар-директоркою Юлією і повідомив про народження сина
Фото: скріншот відео youtube.com/Raminaeshakzai

Співак Віталій Козловський підтвердив, що одружився зі своїм піар-директором Юлією Бакуменко і вперше став батьком. У артиста та його коханої народився син. Про це Козловський розповів в інтерв'ю Раміні Есхакзай.

- Над тим, щоб стати батьками, ми працювали досить довго, ще до війни, але Бог не давав. Я дізнався, що стану батьком, третього тижня, коли був на полігоні. Я пішов служити, у мене були військові навчання, і ще тоді моя дівчина, що надсилає повідомлення - тест УЗД, пише: "Я тебе вітаю, 5-й тиждень". Я поклав телефон у кишеню, моє серце вилітало з грудей. Я ввечері повернуся до намету, і єдине, що відповів Юлі: "Ого". І з цим "ого" не спав усю ніч і думав, що тепер моє життя змінюється, - уточнив виконавець.

Артист був присутній під час пологів дружини і особисто перерізав пуповину, хоча раніше скептично до цього ставився. Пара назвала хлопчика незвичним ім'ям Оскар. За словами співака, на це рішення їх надихнула перемога України на головній кінопремії у Голлівуді.

- Нещодавно Україна отримала "Оскар", і ім'я мого сина було на вустах мільйонів людей. Я придумав. Колись давно був у гостях в Італії у мами, і там одна українка назвала свого синочка Оскар. Я людина, яка співає і сприймає фонетику. Це ім'я означає "божественний", і мені це запало в душу, бо я його раніше асоціював із нагородою в Голлівуді, а тут зазначив, що це дуже гарне ім'я, - наголосив Віталій.

Козловський додав, що хоче виховати сина гідною людиною, яка поважає людей і країну, в якій він живе.

- Я сьогодні розумію, що мій тато продовжується у моєму синові, я не можу сьогодні плакати. Я, дивлячись на свого сина, посміхаюся. Можу сидіти годинами, покласти на руку, розглядати, співати пісні, розповідати, що його охоронятиму і дам виховання, якого в мене не було, що треба цінувати життя, берегти жінок. Я його дуже сильно люблю. Я ніколи не битиму його, мене жахливо мама била, тато один раз - я це запам'ятав. Мама була "поганим поліцейським", а для дитини треба бути другом. Я хочу, щоб син був джентльменом, щоб він відчиняв двері жінкам, витрачав гроші на квіти, коли йде в гості до дівчини, поважав людей, був гідною людиною, щоб говорив правду, поважав країну, в якій живе, бо мене в цьому плані не виховували. Але я знаю, це буде абсолютна любов, я його обожнюю. До народження сина я загадував бажання - "я, я, мені", а сьогодні,- "є ми, і для нього". Я хочу, щоб він не чув сирен і скінчилася війна.

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Виконавець також розповів про те, що спонтанно зробив пропозицію руки та серця дружині. Пара офіційно оформила стосунки у РАГСі 29 грудня, після чого відсвяткувала розпис із друзями, а потім поїхала купувати обручки у ТЦ.

- Ми із Юлею навіть не думали одружуватися і ніколи не розмовляли про це. Але спливав час, і я зрозумів: а як так, що у нас народиться син, ми стільки часу разом, яке буде прізвище сина? Юля мила посуд на кухні, я просто підійшов і сказав, що 29 грудня я матиму 20-річчя творчої діяльності і ми одружимося. Вона миє посуд, каже "Добре", я пішов далі, вона далі домивала посуд. Був сильний обстріл, ми не виспалися у машині, сфотографувалися, зайшли до РАГСу, розписалися, навіть біля РАГСу не зробили жодної фотографії. Після того зустрілися з друзями, трохи побули з ними та поїхали до торгового центру купувати обручки.

Козловський підтвердив, що одружився, і вперше показав вагітну дружину у кліпі на початку березня, але ім'я обраниці не називав. Пара планує зіграти гучне весілля після перемоги України у війні із РФ.