21 травня
Завантажити ще

Віталій Козловський вперше показав вагітну дружину у новому кліпі

Віталій Козловський вперше показав вагітну дружину у новому кліпі
Фото: кадр из клипа "Рубіж"

Співак Віталій Козловський у новому кліпі на трек "Рубіж" вперше показав кадри із вагітною дружиною. У такий спосіб артист відповів на чутки про те, що він стане батьком. Наприкінці відео Козловський обіймає кохану, у якої чималенький округлий живіт. При цьому обличчя обраниці виконавець не показав, але на одному з кадрів засвітив листування з контактом "Моя" і сердечка в діалозі. На знімку цього контакту видно його піар-менеджерку Юлію Бакуменко.

– Єдине, що війна не може у нас забрати, це віра, любов до рідних, бажання жити та продовжувати свій рід, – наголосив Віталій.

У кліпі Віталій також постає у несподіваному образі - на очах у глядачів він перетворюється на літню людину. Це алегорія часу, який війна безжально краде у всіх нас, відбираючи молодість та ресурси. Пісня зародилася минулого літа, у ті дні, коли його вже було мобілізовано. Віталій записав її за день до поїздки на Донбас, де служив в артилерії, а можливість зняти відео з'явилася лише зараз, коли його перевели до Києва.

На початку березня співак підтвердив, що офіційно оформив стосунки з коханою, але не став розкривати її особистість. Після цього у ЗМІ почали поширюватися чутки, що артист незабаром стане батьком. За словами виконавця, пара планує зіграти гучне весілля після перемоги України у війні з РФ.

Козловський поповнив лави військових у червні минулого року. Після навчання у бригаді швидкого реагування Національної гвардії "Рубіж" у Київській області він прийняв присягу та вирушив на фронт. 17 жовтня артист повідомив, що звільнився з лав Нацгвардії і тепер служить у Національному президентському оркестрі Міністерства оборони України.

Фото: кадр з кліпу

Фото: кадр з кліпу