20 травня
Завантажити ще

Netflix веде переговори про зйомки міні-серіалу за фільмом "Довбуш"

Netflix веде переговори про зйомки міні-серіалу за фільмом
Фото: facebook.com/OlesSanin

Платформа Netflix розглядає можливість створення чотирисерійної версії фільму "Довбуш". Про це режисер та продюсер картини Олесь Санін розповів виданню "Укрінформ".

– Продовжуються переговори з міжнародним Netflix – це англомовна частина світу, переважно США та Канада, – про те, що вони розглядають ширшу версію фільму, яка буде окремим чотирисерійним серіалом. Ми чекаємо на фінансову пропозицію, - зазначив Санін.

За словами Саніна, команда фільму готова до створення серіалу "Довбуш", оскільки до фінальної версії картини не увійшло багато знятого матеріалу.

- Є велика ймовірність, що глядач зможе побачити чотирисерійну версію фільму
"Довбуш", – уточнив режисер.

Для творців кінострічки було несподіваним, що на платформі Netflix "Довбуш" потрапив до п'ятірки найкращих фільмів в Україні. Його також показали у 27 країнах світу,

– Наразі це кіно показує Індонезія, купують навіть несподівані для мене країни – є 16 мов у перекладах. Досить успішний прокат фільму йде у Франції та Польщі, - додав Санін.

"Довбуш" - один із найдорожчих українських фільмів із часів незалежності. За даними сайту MBR, бюджет проєкту становив майже 120 млн грн, 65 з яких виділено із держбюджету. Картина знімалася з серпня 2018 року. Прем'єра фільму мала відбутися 12 травня 2022 року, але через повномасштабне вторгнення РФ показ перенесли на 24 серпня 2023 року.

Фільм розповідає про події ХVIII століття, коли українська нація вкотре зазнавала утисків і опинилася під владою Московської держави та Речі Посполитої. Через жорстоке правління польської шляхти гуцули біжать у гори. А брати Олекса та Іван Довбуші прагнуть помститися панам за вбивство батьків. Вони обидва поза законом, обидва розбійники, а згодом між ними починається ворожнеча. Іван хоче грошей, Олекса – справедливості.

Новини по темі: Кіно Серіали