Завантажити ще

Ivan NAVI показав кадри зі свого таємного весілля

Ivan NAVI показав кадри зі свого таємного весілля
Фото: instagram.com/ivan_naviofficial

Співак Ivan NAVI вперше показав знімки таємного весілля з коханою Романією та розповів історію їхнього знайомства. В інтерв'ю для ЖВЛ виконавець зізнався, що вперше зустрів майбутню дружину 7 років тому під час виступу на новорічному святкуванні. Обраниця співака працює стоматологом у сімейній клініці у Дрогобичі. Її батьком є ​​колишній заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик.

– Дивлюся, дуже гарна дівчина. Тим більше, бачу, що й у компанії моїх знайомих. Гріх не написати, - розповів артист.

Дружина Ivan NAVI згадала, що тоді продовжити спілкування з артистом її вмовила молодша сестра.

– Я пам'ятаю, як лежала в ліжку вранці після Нового року. Біля мене - моя молодша сестра, і я кажу: "О, дивись, мені той учорашній співак написав". - "Так відпиши ж, відпиши йому". Я така: "Ну, я не знаю", - поділился спогадами Романія

Пара зустрічалася три роки, після чого зіграла тихе й непомпезне весілля. На фото, які опинилися у розпорядженні "ЖВЛ", закохані зняті під час торжества. Для весілля обраниця співака обрала білу корсетну сукню з об'ємними рукавами, а артист віддав перевагу чорному фраку. Через чотири роки у коханих народився син, якого пара назвала Дарієм.

Ivan Navi родом зі Львова, але наразі живе та будує кар'єру у Києві. Найвідомішими його піснями є "Тимчасовий релакс", "Це вона", "Холодна ніч", "Коли нема тебе".

Фото: youtube.com/Завтрак з 1+1

Фото: youtube.com/Завтрак з 1+1

Фото: youtube.com/Завтрак з 1+1

Фото: youtube.com/Завтрак з 1+1

Новини по темі: Співаки