13 червня
Завантажити ще

Співак Ivan Navi розсекретив, що одружився, та показав фото з коханою

Співак Ivan Navi розсекретив, що одружився, та показав фото з коханою
Фото: instagram.com/ivan_naviofficial

Співак Ivan NAVI зізнався, що більше не холостяк. Артист розсекретив, що одружився з дівчиною на ім'я Романія. За фахом вона хірург-стоматолог. Про це виконавець розповів у проекті "Неймовірна правда про зірок".

За словами Івана, вони з обраницею вже досить давно разом. Артист зробив коханій пропозицію вдома у день народження його батька. Пара відмовилася від пишного весілля на користь камерної церемонії, на якій були присутні лише родичі.

- Казкової пропозиції не було. Все було якось банально. У мене вдома. На дні народження мого тата. Я пропонував їй. І все далі полетіло, як у тумані. Справили невелике весілля на 18 осіб, лише найближчі родичі. Навіть друзів не було, – розповів Іван.

У серпні пара вперше стала батьками – у них народився син, якому надали рідкісне ім'я Дарій. У момент народження первістка Ivan Navi був присутній на пологах.

- Я був присутній на пологах. Це неймовірні емоції, коли тобі маленького привозять до палати. Ставлять тобі на груди, це тепло, коли він кричить. У мене просто, я лежу, тремчу, у мене сльози починають текти градом, – зазначив співак. – Я дуже люблю історичні фільми. Колись був король Дарій і чому мені це ім'я настільки впало в душу. І Рома (дружина артиста – Авт.) каже: "Мені теж подобається".

У січні 2022 року співак розповідав, що познайомився з Романією у новорічну ніч під час виступу у клубі. За інформацією KP.UA, дівчина співака працює стоматологом у сімейній клініці у Дрогобичі. Її батьком є ​​колишній заступник Міністра охорони здоров'я Роман Ілик.

Ivan Navi родом зі Львова, але зараз живе та будує кар'єру у Києві. Найвідомішими його піснями є "Тимчасовий релакс", "Це Вона", "Холодна ніч", "Коли Нема Тебе".

Фото: скриншот відео

Фото: скриншот відео "Неймовірна правда про зірок"

Фото: скриншот відео

Фото: скриншот відео "Неймовірна правда про зірок"

Новини по темі: Сім'я Співаки