Завантажити ще

Місце поряд зі склепом Мерилін Монро продали на аукціоні за 195 тисяч доларів

Місце поряд зі склепом Мерилін Монро продали на аукціоні за 195 тисяч доларів
Фото: wikipedia.org/Modern Screen/Don't Bother to Knock (1952)

Склеп поряд із місцем поховання голлівудської акторки Мерилін Монро було продано на аукціоні за 195 тисяч доларів (7 645 760 гривень). Його придбав інвестор на ім'я Ентоні Жабін із Беверлі-Хіллз. Про це пише ВВС.

Після аукціону чоловік зізнався, що "завжди мріяв опинитися поряд із Монро". Це місце також знаходиться неподалік склепу засновника Playboy Г'ю Гефнера. Він купив склеп поруч із місцем поховання Монро ще у  1992 році.

У рамках заходу, проведеного аукціонним будинком Julien's Auctions, на продаж також було виставлено особисті речі Мерилін Монро та Г'ю Гефнера. Окрім місця поруч з Монро Жабін придбав купальний костюм, який колись належав акторці, а також старе ліжко Гефнера. Серед інших предметів, проданих на аукціоні, – рожева шовкова сукня Pucci найзнаменитішої білявки у світі. Її було продано за найвищу суму - 325 000 доларів, а за використану губну помаду Мерилін вторгували 65 000 доларів.

Жилет Гефнера у комплекті з парою його тапочок, піжамою та тютюновою трубкою пішов з молотка за 13 тисяч доларів. Також було продано картини, які колись висіли у штаб-квартирі Playboy.

Найвідомішої білявки Голлівуду не стало у серпні 1962 року у віці 36 років, вона і досі вважається однією з найбагатших померлих знаменитостей. Мерч та ліцензії на використання імені або зображення Монро: колекція NFT-токенів спільно з Zeblocks, накладні вії та нігті від Kiss, лінія спідньої білизни від бренду Fleur du Mal щорічно приносять близько 10 мільйонів доларів.

Монро знялася у найвідоміших голлівудських фільмах своєї епохи, включаючи "Джентльмени віддають перевагу білявкам", " У джазі лише дівчата, або Деякі люблять гарячіше" та "Як вийти заміж за мільйонера".

Фото: Michael Buckner/Getty Images

Фото: Michael Buckner/Getty Images

Новини по темі: Аукціони Мерилін Монро