28501
0
Завантажити ще

У Держкіно не продовжили контракт гендиректорові кіностудії Довженка Олесю Янчуку

У Держкіно не продовжили контракт гендиректорові кіностудії Довженка Олесю Янчуку
Фото: facebook.com/ukrainefilmagency

Державне агентство України з питань кіно повідомило про звільнення Олеся Янчука з посади гендиректора кіностудії Довженка після 10 років роботи. У коментарі "Детектор Медіа" заступник директора кіностудії Сергій Горбик підтвердив, що вчора, 28 березня, у Янчука закінчився термін контракту, який не стали продовжувати. Він також додав, що на кіностудії чекають на рішення від Держкіно, свого керівного органу, "у дуже короткий термін".

– В Олександра Спіридоновича Янчука офіційно закінчився вчора термін його контракту, – зазначив Сергій Горбик.

У соцмережах Держкіно висловило подяку Янчуку "за сумлінну багаторічну працю".

- Шановний Олександре Спиридоновичу, щиро Вам вдячні за сумлінну багаторічну працю на посаді директора Державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.П. Довженка».
Протягом цього часу ви продемонстрували високий рівень професіоналізму та відданості своїй роботі.
Олександр Спиридонович має вражаючий досвід і зробив внесок у різні галузі українського мистецтва. Він є українським режисером, продюсером, сценаристом та народним артистом України. Очолював кіностудію протягом 10 років, - йдеться у публікації Держкіно у Facebook.

Янчук – режисер, продюсер, сценарист та народний артист України (2014). Був призначений Мінкультом на посаду директора кіностудії Довженка у квітні 2014 року. Через три роки очолив Національну спілку кінематографістів.

Новини по темі: Держкіно