Завантажити ще

Держкіно показало постер трилеру "Максим Оса та золото Песиголовця", який знімали 10 років

Держкіно показало постер трилеру
Фото: скріншот відео youtube.com

У Мережі показали постер пригодницького трилера "Максим Оса та золото Песиголовця" - першої кінострічки в Україні, створеної за коміксом. За задумом авторів, у ній головного героя зображено разом із загадковими істотами, з якими за сюжетом він повинен зіткнутися на своєму шляху.

Робота над стрічкою тривала цілих 10 років. За цей час змінилися два режисери. Фільм створено Кіностудією дитячих та юнацьких фільмів ім. А.А. Ханжонкова за підтримки Держкіно. А за дистрибуцію картини в Україні відповідають FILM.UA Distribution та Kinomania Film Distribution. Головну роль у фільмі виконав актор київського Театру на Подолі, володар премії "Київська пектораль" Василь Кухарський.

- Коли я прийшов до Держкіно підписувати документи про виробництво, то одразу сказав, що ми фактично змінюємо жанр, йдемо ближче до коміксу Ігоря Баранька. Він чорно-білий, нуарний, атмосферний, а в матеріалі попереднього режисера були більш комедійні козаки. Мені це не сподобалось. Проєкт зацікавив мене настроєм коміксу. Хотілось створити образ козака не смішного, з кумедним оселедцем, а якогось рубаку, такого хорошого "поганого хлопця". Але як перший сценарій був не за коміксом, так і наш теж не за ним. Ми від початку розуміли, що знімаємо свою оригінальну історію, – зазначив режисер Мирослав Латик.

У центрі сюжету - історія сміливого козака Максима, який змушений з'ясувати обставини загибелі чотирьох посланців польського короля. Їхні роздерті тіла знайшли в лісі неподалік. У злочині представники польської шляхти спочатку звинувачують самого хорунжого, але, згадавши легендарні подвиги козака, змінюють свою думку. Влада вирішила зайнятися цією справою, підозрюючи, що в цьому винна безжальна місцева відьма. Прем'єра стрічки у кінотеатрах відбудеться 13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва.

Новини по темі: фільми Кінопрем'єри