23 травня
Завантажити ще

У блогера Аніти Соловей стався інсульт під час вебінару

У блогера Аніти Соловей стався інсульт під час вебінару
Фото: instagram.com/anita_solovei

В інстаблогера Аніти Соловей стався інсульт. За словами дівчини, інцидент трапився під час навчального вебінару і зараз вона перебуває в лікарні. Про це Аніта розповіла в Instagram і Telegram-каналі через 33 дні після нещасного випадку.

- У процесі, коли я знімала, я не нервувала, я не була втомлена. Ми зараз до кінця ще не знаємо причини. Я чекаю ще кілька генетичних досліджень. Я здорова людина - не п'ю алкоголь, не курю айкос, нічого такого не роблю, - наголосила блогер.

Соловей додала, що внаслідок інсульту її тіло повністю функціонує. Вона частково втратила зір, але є всі шанси відновити його.

- У мене зникла частина зору. Тобто з правого боку я майже нічого не бачу, частина є. Але в мене функціонує вся моя права сторона – нога, рука, тіло. Хоча за інсульту буває таке, що воно не функціонує, - зізналася дівчина.

Сама Аніта бачить у цій трагедії містичну карму. Соловей пов'язує це із проєктом, який мала незабаром запустити. Дівчина також планувала відкрити збір для дітей із порушенням зору, але сама зіткнулася із цією проблемою. Лікарі порадили Соловей поступово повертатися до роботи, щоб тренувати мозок та зір, а також не впадати в депресію.

- Є великий ризик депресії через те, що дуже змінилося життя і ці усвідомлення можуть накривати, адже через ішемічні процеси також є ураження мозку. Вони сказали мені повернутись до роботи, — додала блогер. - Я лежала і думала, що не хочу вмерти. Мені все подобається – те, чим займаюся, люди, які поряд. Це було дуже. Таке чищення. Сильний ретрит, якому я здивована.

Ішемічний інсульт - це стан, при якому порушується кровообіг по одній з артерій головного мозку, що призводить до пошкоджень тканин головного мозку.

Аніті Соловей 30 років. Вона магістр клінічної психології, 10 років була підприємцем у сфері нерухомості та готельному бізнесі, а зараз успішно веде свій блог в Instagram, за яким стежать 378 тисяч людей.

Фото: instagram.com/anita_solovei

Фото: instagram.com/anita_solovei

Новини по темі: Блогери інсульт