Завантажити ще

Віталій Козловський спростував чутки, що він більше не служить у ЗСУ

Віталій Козловський спростував чутки, що він більше не служить у ЗСУ
Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Співак Віталій Козловський, який у 2023 році був мобілізований до Нацгвардії, а потім перевівся до ЗСУ, спростував чутки, що він більше не служить на передовій. У відеозверненні у соцмережах артист з'явився у військовій формі і заявив, що це не так.

- Привіт, дорогі друзі. Приємно з'явитися перед вами. Тому що директ завалений повідомленнями, чи з вами все гаразд, тобто зі мною. Зі мною все добре. На службі як на службі. Мені б хотілося вийти до вас із гарною новиною, як мінімум з такою, якоюсь творчою, що виходить нова пісня, чи відео, але на все свій час, - уточнив Козловський в Instagram.

Виконавець також попросив шанувальників допомогти зібрати кошти на генератор та засоби обігріву для його побратимів на передовій.

- Я з'являюся для того, щоб попросити вашої допомоги. Вибачте, будь ласка, але допомога потрібна хлопцям. Потрібен генератор і на потреби необхідні кошти. Хто скільки зуміє. Люблю вас. Дякую, що ви зі мною, – зізнався Віталій.

Чутки про те, що артист нібито більше не служить у ЗСУ, з'явилися після того, як Козловський повністю зник із соціальних мереж. Напередодні співака помітили у Києві в компанії подруг.

Козловський поповнив лави військових у червні минулого року. Після проходження навчання у лавах бригади швидкого реагування Національної гвардії "Рубіж" у Київській області він прийняв присягу і вирушив на фронт. 17 жовтня артист повідомив, що звільнився з лав Нацгвардії, щоб продовжити військову службу в іншій структурі.

Козловський продовжує служби у лавах ЗСУ Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Козловський продовжує служби у лавах ЗСУ Фото: instagram.com/vkozlovsky_music

Новини по темі: Віталій Козловський