21 травня
Завантажити ще

Віталій Козловський зізнався, що одружився

Віталій Козловський зізнався, що одружився
Фото: скріншот відео youtube.com/Snídanok z 1+1

Співак Віталій Козловський, який у 2023 році був мобілізований до Нацгвардії, більше не холостяк. В інтерв'ю "ЖВЛ" артист підтвердив, що офіційно оформив стосунки з коханою, але не розкрив її особистість.

- Просто коли ти говориш надто багато, доведеться говорити ще більше. Тому на все свій час. Я думаю, що це достатньо інформації для того, щоб зрозуміти, чим і як я зараз живу. Вона в мене свідома дуже й щиро. А все, що від душі – воно щире та надовго. Я вірю у це і хочу, щоби так було, - уточнив він.

Виконавець зізнався, що в дружині знайшов те, що шукав роками в інших людях. Пара планує зіграти гучне весілля після перемоги України у війні із РФ.

- У мене в житті було багато досвіду стосунків. Вони по-різному переживалися. Все, не потрібно нічого чекати. Не треба нічого шукати. Мені все зрозуміло. Святкуватимемо пізніше, поки не час для таких гучних святкувань. Весілля потрібно зіграти правильно. Потрібно запросити всіх родичів. І близьких та далеких об'єднати на цьому святі життя. Це буде, – уточнив він.

Співак також чекає на приїзд на весілля своєї мами Тетяни, яка багато років живе за кордоном. За словами Козловського, благословення на шлюб у родички не просив. Він організував пропозицію руки і серця спонтанно і одразу повів кохану розписуватися.

– Ми нікого не попереджали. У сімейні чати були відправлені фотографії рук із кільцями. Усі були в шоці. Мама дуже зраділа. У моєму житті зараз все спонтанно. Але знаєте, спонтанність – це сестра щирості.

Козловський поповнив лави військових у червні минулого року. Після навчання у лавах бригади швидкого реагування Національної гвардії "Рубіж" у Київській області він склав присягу і вирушив на фронт. 17 жовтня артист повідомив, що звільнився з лав Нацгвардії і тепер служить у Національному президентському оркестрі Міністерства оборони України.