Завантажити ще

Король Нідерландів відвідав навчання українських військових в Англії

Король Нідерландів відвідав навчання українських військових в Англії
Фото: koninklijkhuis.nl/Міністерство оборони Нідерландів

Король Нідерландів Віллем-Александр Оранський-Нассау відвідав навчання військовослужбовців ЗСУ у тренувальному таборі на півночі Англії. Монарх поспілкувався з військовими інструкторами та українськими солдатами, а також відвідав заняття у рамках операції INTERFLEX під керівництвом Великої Британії. Король спостерігав, як наші захисники навчаються володіти зброєю і розпізнавати різні типи мін. Знімки опублікував офіційний сайт королівського дому та Міністерство оборони Нідерландів.

У 2023 році понад 20 тисяч українських військовослужбовців пройшли підготовку в рамках цієї багатонаціональної навчальної операції. За 35 днів солдати вивчають надання медичної допомоги, вчаться поводитися зі зброєю, відпрацьовують основи польової підготовки та влучність стрільби. Минулого тижня навчання розпочали понад 200 солдатів. Окрім Нідерландів та Великобританії в операції беруть участь Норвегія, Канада, Данія, Фінляндія та Швеція.

Віллем-Александр Оранський-Нассау – старший син королеви Беатрікс та перший чоловік-король Нідерландів за останні 123 роки. Він зійшов на престол десять років тому. До цього королева Беатрікс правила країною з 1980 року, прийнявши трон від матері, королеви Юліани.

Фото
Фото
21 Березня17:17
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Koninklijk Huis (@koninklijkhuis)