Завантажити ще

Британська королівська сім'я відреагувала на теорії змови щодо "зникнення" Кейт Міддлтон

Британська королівська сім'я відреагувала на теорії змови щодо
Фото: REUTERS

Кенсінгтонський палац відкинув теорії змови щодо принцеси Вельської Кейт Міддлтон, яка з кінця грудня не з'являлася на публіці. 

- З самого початку ми чітко давали зрозуміти, що принцеса Вельська не виконуватиме королівські обов'язки до Великодня, а офіс оновлюватиме інформації щодо стану її здоров'я лише в тих випадках, коли матиме важливі повідомлення, - сказано у заяві для ЗМІ.

Офіс принца та принцеси Вельських також підкреслив, що 42-річна Кейт Міддлтон почувається добре і причин для хвилювань немає.

16 січня Кейт Міддлтон провели планову операцію на черевній порожнині. 29 січня її виписали із лікарні. Кенсінгтонський палац давав мало інформації про стан принцеси, але запевняв, що вона повернеться до виконання обов'язків після Великодня, який припадає на 31 березня.

Одна із теорій змови полягає у тому, що Кейт Міддлтон знаходиться у комі після операції. Нібито королівська сім'я приховує реальну інформацію про стан здоров'я принцеси.

У кінці січня Чарльзу III зробили планову операцію через збільшення простати. Він провів у лікарні три ночі. 5 лютого Букінгемський палац повідомив, що у короля діагностували рак.
 

Новини по темі: Кейт Міддлтон