23 травня
Завантажити ще

Павло Зібров готовий зголити вуса за донат на танк, а Михайло Хома виріс з образу Дзідзьо

Павло Зібров готовий зголити вуса за донат на танк, а Михайло Хома виріс з образу Дзідзьо
Фото: Instagram.com/pavlo_zibrov/

Ніщо в цьому житті не вічне. Навіть зіркові образи, які принесли артистам славу та популярність.

Михайло Хома, який більше 10 років запалював на сцені в образі веселуна Дзідзьо, каже, що час його минув. Наприклад, у «Молитві за Україну» чи «Стоїть гора високая» - це вже геть не той артист, який співав «чува-чува-чуваші, тілі-тілі-тєста, ми найкращі на землі женіх і нівєста».

Як артисти прощаються зі своїм брендом та створюють новий – в історіях Коротко про.

Павло Зібров може зголити свої фірмові вуса

Павло Зібров назвав умову, за якої може розпрощатися зі своїм брендом – вусами. Артист зазначив, що може зголити вуса з благодійною метою - коли за зібрані кошти можна було б купити танк для ЗСУ. До того ж, Зібров зізнався, що на танку хотів би зробити власний напис.

- Я б зголив свої вуса, якщо б зібрали за зголені вуса Павла Зіброва на танк. А на ньому написати - «Зібров». І він шурує по москалях, б’є москалів, - розповів артист в коментарі Times of Ukraine.

Кілька років тому журналісти вже цікавилися у народного артиста, чи готовий він розпрощатися з вусами за 270 тисяч доларів. Тоді Павло Зібров відповів негативно, але додав, що погодився б поголитися за мільйон доларів.

У 2019 році співак навіть випустив пісню «Вуса-бренд».

- Вуса - це моя магія. Пісень багато про очі, про волосся, про груди, ніжки, про що завгодно, а про вуса - єдина пісня. Вуса - це справжній чоловічий інструмент, - вважає Зібров.

Навіть уявити важко Павла Миколайовича без вусів! Фото: Instagram.com/pavlo_zibrov/

Навіть уявити важко Павла Миколайовича без вусів! Фото: Instagram.com/pavlo_zibrov/

Михайло Хома відмовився від образу Дзіздьо

Михайло Хома, який виступав під сценічним ім'ям Дзідзьо, відмовився від цього образу і на час війни не хоче співати розважальних пісень. В інтерв'ю SOL артист зізнався, що це рішення свідоме, оскільки він відчуває у собі трансформацію та відповідальність у тому, як проявляється на публіці.

- Коли людині немає чого втрачати, є дуже велика воля, свобода. Коли в людини з'являється якась відповідальність перед дітьми, наступним поколінням, державою, тоді ти розумієш, що треба цю відповідальність нести. Це трансформація. Ми ростемо, і слава Богу, що ми не вічно у першому класі. Треба поступати в інститут, потім треба йти на роботу… Слава богу, що ми ростемо, міняємося. Не знаю, може, я став нудним для молоді. Але я своє завдання в той час виконав. Я взагалі не думав, що все це десь піде в інтернет, ми тоді просто писали, «прикалувалися». Багато людей впізнавали себе і казали, що це чесно. Я ж це не вигадував, не писав сценарій. А потім я пішов у другий клас, третій, четвертий, п’ятий, і там, виявляється, люди інакше спілкуються, на інші теми. І мені цікавіше вже жити. І ті люди так само ростуть. Мої фани повиростали, у них по п'ятеро дітей вже, заміж вийшли, одружилися... Якби того росту не було, чесно скажу, мені було б дуже не цікаво жити, - поділився Хома.

До речі, про те, що йому затісно в образі Дзіздьо, артист розповідав в інтерв’ю Коротко про ще у лютому 2022 року:

- Творчий діапазон у мене широкий, тому буду вас дивувати. Буде багато чого різного. Бо часи змінюються. Ми міняємося, я виріс, і люди підросли. Якщо я залишатимуся на тому самому місці - в першу чергу мені самому буде нецікаво і всім навколо теж.

Михайло Хома був фронтменом гурту DZIDZIO, створеного за підтримки Андрія Кузьменка та Олега Турка у 2009 році. Популярність Дзідзьо принесли, зокрема, його монологи про домашнього улюбленця - свиню Мейсона, яку гурт називав своїм «ідейним натхненником».

Дзідзьо каже: коли немає росту, жити не цікаво. Фото: Instagram.com/dzidzio/

Дзідзьо каже: коли немає росту, жити не цікаво. Фото: Instagram.com/dzidzio/

Андрій Кравченко каже, що не копіює Винника

Останнім часом в мережі часто порівнюють Андрія Кравченка з Олегом Винником, мовляв, копіює стиль, зовнішній вигляд та манеру співу Олега. Сам артист зізнається, що зі своєю зовнішністю нічого не робив та співає на сцені вже 15 років.

- Я розумію чому це так. Тому що схожі тембри, народні більше голоси. Чи хтось намагався когось копіювати, то ні. Я співаю вже 15 років. Просто настав мій зірковий час. І очі в мене були такі, як і зараз… Хтось каже - очі, хтось каже - зуби… Люди добрі, нічого не робив і не підробляв. Все оригінальне. Я не очікував слави чи грошей. Все прийшло саме по собі. Просто настав момент, - сказав Кравченко в програмі «Міністерство прем’єр». 

Андрій Кравченко - заслужений артист естрадного мистецтва. З 2012 по 2017 рік працював в ансамблі пісні й танцю Державної прикордонної служби України.

Слухачі порівнюють Андрія Кравченка з Олегом Винником. Схоже комусь чи не схоже, але тепер співак збирає зали. Фото: Instagram.com/andrii_kravch/

Слухачі порівнюють Андрія Кравченка з Олегом Винником. Схоже комусь чи не схоже, але тепер співак збирає зали. Фото: Instagram.com/andrii_kravch/

Оля Полякова відповіла за сенси своїх пісень

Євген Клопотенко висловився про образ та творчість Олі Полякової. Відповідаючи на запитання в інтерв’ю про те, з ким із публічних людей він або у конфлікті, або у різних ідеологічних площинах, кулінар згадав ім’я співачки і назвав її «дивною людиною».

- Ми з Олею Поляковою у всіх шоу знімаємося разом. Але ми з нею з двох різних світів. Я не розумію, як вона у цьому живе. Вона для мене дивна людина. Я з нею близько не знайомий, тому не можу оцінювати. А який образ, який меседж вона транслює, взагалі не розумію. От вона каже: «я переклала пісню «Шльопки» українською». Ну клас! Або взяла якусь пісню про «бомби падають»… Ну ти слухаєш пісні і думаєш: як ти можеш настільки… Вона, мабуть, не дивилася жодного відео з передової. Але в той же час з нею всі спілкуються, звуть кудись. Може, я чогось не розумію, - сказав Євген в інтерв'ю Еммі Антонюк

Ольга Животкова (Bazhana), яка є авторкою пісень артистки, порадила Клопотенку послухати її пісні, перш ніж «ляпати такі дурниці з таким виглядом»:

- Соромно дорослому чоловіку бути необізнаним і заради хайпу знецінювати великий вклад великої артистки, автора, продюсера та всіх людей, які працюють саме над сенсами.

Оля Полякова ж заявила, що шеф-кухар не лише знецінив її творчість, а й взагалі не має розуміння, про що говорить.

- Це дуже дитяча, безвідповідальна та тупа позиція! Не читав, але засуджую, - додала співачка.

У серпні 2022 року Оля Полякова демонстративно спалила свій кокошник на горі Щекавиця, хоча відмовилася від фішки свого сценічного образу ще у 2014 році, трансформувавши кокошник в різні головні убори. У березні минулого року артистка презентувала повністю україномовну програму «Все буде добре».

Євгену Клопотенку не подобаються образи та сенси пісень Олі Полякової. Фото: Instagram.com/polyakovamusic/

Євгену Клопотенку не подобаються образи та сенси пісень Олі Полякової. Фото: Instagram.com/polyakovamusic/