Завантажити ще

Камалія показалася у військовій формі та зі зброєю в руках

Камалія показалася у військовій формі та зі зброєю в руках
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Співачка Камалія показалася у військовій формі та зі зброєю в руках. Артистка приміряла мілітарі під час поїздки до прикордонників, де виступила із благодійним концертом.

– Нещодавно мені пощастило стати частиною неймовірної події – благодійного концерту, організованого для особливих людей, які щодня стоять на варті нашої безпеки та спокою. Цей концерт був присвячений хоробрим серцям окремої комендатури охорони та забезпечення державної прикордонної служби України, – зазначила зірка у публікації Instagram.

Камалія опублікувала серію знімків в оточенні військових, подякувала їм за захист країни та інструктаж, як правильно тримати зброю в руках.

- З першого моменту нашого прибуття ми відчули неймовірну гостинність та теплоту від усього колективу. Важливо наголосити на винятковій відповідальності та важливості служби, яку несуть наші прикордонники, особливо в часи повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Концерт був сповнений емоцій та щирості. Ми намагалися передати через музику подяку та повагу до кожного прикордонника, який щодня ризикує своїм життям заради миру та безпеки нашої країни. Від щирого серця дякую команді окремої комендатури охорони та забезпечення державної прикордонної служби України за вашу службу, мужність і непохитну відданість нашій країні, - уточнила співачка.

Камалія – заслужена артистка України (2003). Співачка понад 20 років була одружена з британо-пакистанським бізнесменом Мохаммадом Захуром, про розлучення з яким оголосила у квітні минулого року. У пари є дві 10-річні доньки-близнючки Арабелла та Мірабела. У бізнесмена також є старший син Арман та дочка Тетяна від попереднього шлюбу. Найвідоміші хіти співачки: "От заката до рассвета", "Люблю тебя", "Игра с огнем" и "Вільна".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Новини по темі: Камалія