28501
0
Завантажити ще

Камалія поскаржилася на польського таксиста, який вимагав у неї 200 євро за поїздку

Камалія поскаржилася на польського таксиста, який вимагав у неї 200 євро за поїздку
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Співачка Камалія на тлі страйку польських фермерів проти імпорту української агропродукції поскаржилася на водія таксі у Польщі, який вимагав 200 євро за поїздку. Інцидент стався на Варшавському вокзалі, куди прибувають потяги з Києва. В Instagram артистка розповіла, що того дня потяг, в якому їхав її друг, затримався, і вона була змушена взяти таксі від вокзалу до аеропорту. Після прибуття на місце таксист вимагав із неї 840 злотих (8100 гривень) за середньої ціни поїздки у 40-50 злотих (385-482 гривень).

– Поїздка довжиною близько 14 кілометрів зазвичай триває 25 хвилин. Після прибуття до аеропорту таксист вимагав 840 злотих, що відповідає 200 євро. Це різко контрастує із 40-50 злотими, звичайною вартістю проїзду. Після нетривалої суперечки та наших погроз залучити поліцію ми, згнітивши серце, заплатили таксистові 100 злотих, що вдвічі (!) перевищує звичайну вартість проїзду, - так запевнив нас польський друг, - написала у соцмережах виконавиця.

Артистка також закликала українців заздалегідь обговорювати вартість проїзду з таксистами за кордоном, аби не потрапляти у подібні ситуації.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

 

Новини по темі: Таксист Камалія