Завантажити ще

Григорій Решетник відповів, чи готовий піти воювати на фронт

Григорій Решетник відповів, чи готовий піти воювати на фронт
Фото: відеоскриншот youtube.com/Аліна Доротюк

Телеведучий Григорій Решетник розповів, чи піде воювати на фронт у разі потреби. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк шоумен зізнався, що свого часу закінчив військову кафедру як військовий психолог і склав присягу у Десні.

- Я лейтенант запасу, якщо не помиляюся. Я жив у казармі. І я обов'язково піду захищати свою країну, коли дійде черга, коли я там буду більше потрібен, ніж ефективніше тут, коли я там зможу допомогти. Хтось каже, що один воює, а шість працюють... Різні меседжі, різні погляди, - наголосив Григорій.

Решетник також додав, що якщо буде мобілізація багатодітних батьків, то він не залишиться в тилу і візьме до рук зброю, щоб захищати Україну на передовій.

- А я що, ховатимуся? Кудись їхати? Це нереально. На сьогоднішній день багато хто говорить: "Чому не на фронті?"... По-перше, я не порушую закон. По-друге, я несу відповідальність перед сім'єю, яка благає і просить... Це питання мені Христина ставить щоразу. Ми свято віримо у перемогу. І, по-третє, я справді відчуваю ефективність своєї публічної діяльності, - наголосив телеведучий.

Решетник, як батько трьох дітей, згідно із законом не є військовозобов'язаним. Але, за словами ведучого каналу СТБ, якщо потрібно – готовий пройти перекваліфікацію. У січні цього року він розповів у соцмережах, що під час поїздки до Одеси його зупинили представники ТЦК.

Новини по темі: військові телеведучий