23 травня
Завантажити ще

Режисер Герман Нєнов створить перший за 30 років номер для Люксембургу на "Євробаченні"

Режисер Герман Нєнов створить перший за 30 років номер для Люксембургу на
Фото: Прес-служба Германа Ненова

Режисер-постановник та кліпмейкер Герман Нєнов створить перформанс для учасниці "Євробачення 2024" від Люксембургу. Цього року країну представить молода співачка Tali із піснею Fighter. Це буде перша постановка номера для Люксембургу, який повернеться на конкурс через 30 років.

- Мені дуже приємно повернутися на "Євробачення" – проєкт, який став переломним у моїй кар'єрі. Як і минулого року, це знову буде робота в міжнародній команді, бо номером під моїм керівництвом займатимуться фахівці з України та фахівці з Люксембургу одночасно. Така співпраця - це дуже класний виклик самому собі та потужний обмін досвідом між країнами, культурна дипломатія, - уточнив режисер.

Нєнов зізнався, що у рамках промо номера відбудеться благодійна акція збору коштів для українців, він пообіцяв вже зовсім скоро поділитись усіма подробицями. Кліпмейкер також подякував Люксембургу за всю допомогу, яку вони надають українцям з початку повномасштабного вторгнення.

- Це буде дуже яскрава постановка, сповнена несподіваних візуальних ефектів. Ми вас здивуємо! – обіцяє режисер.

Це не перший досвід Нєнова у створенні таких номерів. У 2023 році він був режисером та креативним директором конкурсу "Євробачення 2023" від України у Великій Британії.

Люксембург - одна із 7 країн - засновниць конкурсу. Її представники перемагали на "Євробаченні" 5 разів. Першу перемогу країні 1961 року приніс Жан-Клод Паскаль та пісні Nous Les Amoureux. Через чотири роки нагороду виграв Франс Галль із піснею Poupée De Cire. 1972-го перемога дісталася Віці Леандрос, а 1973-го Анн-Марі Давид. Востаннє країні вдалося виграти конкурс завдяки пісні Коріни Ермес у 1983 році. З 1993 року країна не брала участі у конкурсі.

Новини по темі: Режиссер Євробачення