Завантажити ще

Помер автор хіта "All by Myself" Ерік Кармен

Помер автор хіта
Фото: instagram.com/officialraspberries

Американський музикант та фронтмен гурту Raspberries Ерік Кармен помер у віці 74 років. Що спричинило смерть Еріка, не повідомляється, проте відомо, що вона була раптовою. Артист помер уві сні у вихідні. Це дружина Кармена Амі підтвердила у заяві, розміщеній на його офіційному сайті, пише People.

- З величезним сумом ми повідомляємо несамовиту новину про смерть Еріка Кармена. Наш милий, люблячий та талановитий Ерік помер уві сні у вихідні. Йому було дуже приємно усвідомлювати, що протягом десятиліть його музика чіпала багатьох, і це буде його незабутньою спадщиною. Будь ласка, поважайте приватне життя сім'ї, поки ми оплакуємо нашу величезну втрату, - зазначила дружина артиста, доповнивши напис рядком з його пісні "Love Is All That Matters".

Кармен прославився в 1970-х як фронтмен гурту Raspberries, у складі якого випустив хіти "Let's Pretend", "Overnight Sensation (Hit Record)", "I Wanna Be With You" та "Go All the Way". Пізніше він розпочав сольну кар'єру, випустивши в якості синглів свої перші пісні - "Never Gonna Fall In Love Again" та "Hungry Eyes", яка прозвучала у фільмі "Брудні танці".

Ерік також досяг успіху як автор пісень для інших виконавців. Він написав трек "Almost Paradise" для Майка Ріно та Енн Вілсон, який прозвучав у картині "Вільні". Один з його найвідоміших хітів "All by Myself" можна було почути в різних фільмах, включаючи "Померти за", "Безголові", "Майже знаменитий" та "Щоденник Бріджіт Джонс". Всенародне кохання пісні принесла Селін Діон, яка переспівала трек Кармена у 1996 році.

Новини по темі: Втрати музиканти