Завантажити ще

Акторка Ірина Кудашова розповіла про гонорари в кіно та заробіток під час війни

Акторка Ірина Кудашова розповіла про гонорари в кіно та заробіток під час війни
Фото: прес-служба Ірини Кудашової

Зірка серіалу "Школа" та фільму "Смак свободи" Ірина Кудашова розповіла про свій заробіток у воєнний час. В інтерв'ю Коротко про артистка зізналася, що основну суму заробітку їй приносить блогерство, тоді як гонорари за зйомки стали у 3-4 рази менше, ніж були до повномасштабного вторгнення.

- Коли я казала, що кіно – це бізнес, це було саме тоді, коли приїхала з Америки. У них здебільшого ніхто не знімає кіно просто заради творчості, бо всі продюсери хочуть заробити. Тому вони шукають акторів, котрі можуть принести гроші своєю медійністю, шукають проєкт, який може принести гроші. А в нас гонорари зараз, напевно, у 3-4 рази менше, ніж були до війни, - підкреслила Ірина. – Однак для мене кіно не є моїм основним засобом заробітку. Для мене це про творчість, про улюблену справу. Тому я дуже часто погоджуюсь на проєкти, де маленькі гонорари, чи взагалі знімаюся безкоштовно, якщо мені дуже подобається проєкт.

За словами Кудашової, її заробіток у соцмережах також залежить від кількості реклами і того часу, який вона приділяє блогу. До повномасштабної війни їй вдавалося заробляти від 100 тисяч гривень на місяць.

- Дуже важко сказати. Тому, наприклад, зараз, коли місяць працювала на трьох проєктах, я взагалі відмовилася від реклами. У мене просто фізично не було часу все це знімати, виходити у сторіс. До того ж маю ще проєкт у Польщі, тому все це поєднувати було неможливо. А до повномасштабної війни могли бути суми від ста тисяч і більше.

Ірина Кудашова родом з Чернігова. Здобула популярність завдяки серіалу "Школа", який транслювали на телеканалі "1+1" у 2018-2019 роках. Її також знають за ролями у картинах "Інший Франко", "Мій дідусь - Дід Мороз", "Пес", "Нове життя Василини Павлівни".

Новини по темі: Актриса заробіток