20 червня
Завантажити ще

Христина Соловій пояснила, чому розірвала співпрацю з Вакарчуком та на яких умовах

Христина Соловій пояснила, чому розірвала співпрацю з Вакарчуком та на яких умовах
Фото: скриншот видео youtube.com/Маша Єфросиніна

Співачка Христина Соловій розповіла, чому вирішила завершити 10-річну співпрацю з експродюсером, фронтменом гурту "Океан Ельзи" Святославом Вакарчуком. В інтерв'ю Маші Єфросініній артистка зазначила, що вони розійшлися без скандалів, проте визнала, що була необачною у деяких висловлюваннях, через що Вакарчук тримає на неї образу.

– Скандалів не було. Нині мені некомфортно говорити, бо Святослав – закрита людина. Між нами була дуже сильна емоційна близькість. Якоїсь миті я не проконтролювала це. Навіть не можу згадати. Кілька разів пробувала з ним про це говорити, але він дуже закрився і збудував між нами стіну. Думаю, що це було від мене, на кшталт необережного висловлювання. Кілька разів сказала, що я не хочу, щоб моя музика звучала як "Океан Ельзи"... А хочу шукати себе. Думаю, це його образило, – уточнила зірка.

Христина наголосила, що насамперед їхня співпраця з екснаставником завершилася через закінчення терміну контракту, але вони довго не могли погодити деталі, щоб розійтися. Залагодити це питання у діалозі також не вийшло.

- У нас немає причин насправді – закінчився контракт. Я чекала, коли він закінчиться. Я пішла із цієї співпраці повністю на своїх умовах. Усі права на мені. Це все що я можу сказати. Я вважаю, що це слушно. Я не терпіла його закритості. Я була готова до діалогу. Ми спілкувалися востаннє через юристів. Мій контракт закінчився ще рік тому. Ми рік не могли погодити, як нам розійтися і як мені забрати свої права. Я не можу сказати, що це ті відносини, яких я хотіла б при завершенні співпраці зі своїм продюсером, – додала співачка.

Соловій та Вакарчук познайомилися на шоу "Голос країни" у 2013 році. Тоді співачка виконала лемківську пісню «Горе долом ходжу» та потрапила до команди лідера "ОЕ". Ще до виходу на сцену Соловій сказала, що якщо її обере Тіна Кароль, то вона піде з проєкту, бо не хоче співати "російську попсу". Через два роки за підтримки Вакарчука співачка випустила дебютний альбом "Жива вода", до якого увійшли хіти "Тримай", "Тиха вода", "В темну нічку", "Под облачком". Їхня співпраця припинилася в жовтні 2023 року.