Завантажити ще

Христина Соловій заявила, що розійшлася із Сергієм Жаданом, бо закохалася в іншого

Христина Соловій заявила, що розійшлася із Сергієм Жаданом, бо закохалася в іншого

Співачка Христина Соловій вперше підтвердила, що у неї був роман із письменником Сергієм Жаданом. Артистка в інтерв'ю Маші Єфросиніній зізналася, що стосунки закінчилися восени 2023 року, тому що вона закохалася в іншого чоловіка. 

- Це була напружена історія і вона дуже потріпала всім нерви. Зараз я на антидепресантах з того моменту, як стосунки закінчилися. Я була ініціатором, бо я закохалася [в іншого чоловіка] і я не змогла на два фронти. Він про це дізнався, і це було дуже нечесно [з моєї сторони]. Я просто хотіла вибрати правильний момент, щоб йому про це сказати, - розповіла Соловій.

За словами співачки, романтичне спілкування розпочалося 23 лютого 2022 року з ініціативи письменника. На той момент Жадан був одружений, і сама Соловій також перебувала у стосунках.

- Це було 23 лютого 2022 року. Ввечері він почав писати мені, що хотіб би зі мною випити. І у нас почалося романтичне [онлайн] спілкування, яке тривало декілька місяців. [В офлайн] стосунки перейшли тоді, коли про це ніхто не говорив публічно. Я запросила його знятися у кліпі. Він, звісно, погодився. На той момент наші стосунки були у розпалі. Це кліп «Юність». Я просила це подавати як творчий тандем. Я на той момент була ще в стосунках, а Сергій був у шлюбі...Мої почуття виявилися не такими сильними, як його. Він дуже цього хотів. А я трішки впала в ілюзію, що я не можу йому цього не дати, - розповіла Соловій.

На питання, які зараз у Соловій та Жадан стосунки, співачка відповіла, що вони "будуть вітатися під час зустрічі". Також Соловій сказала, що якби мала змогу, то закінчила б ці стосунки раніше, тому що "поступила як маленька дівчинка". Соловій також розповіла, що її новий обранець старше на 10 років.

Христині Соловій 31 рік, а Сергію Жадану 49. Про роман пари вперше заговорили у травні 2023 року, коли пару сфотографували під час прогулянки у Києві. У червні Жадан розлучився з дружиною після 15 років шлюбу. У пари є донька.