20 червня
Завантажити ще

Соловій хоче судитися з росіянами через використання пісні "Тримай" у льодовому шоу Навки

Соловій хоче судитися з росіянами через використання пісні
Фото: instagram.com/soloviyka

Христина Соловій хоче судитися з росіянами через незаконне використання пісні "Тримай" у льодовому шоу фігуристки та дружини прессекретаря президента РФ Тетяни Навки. Трек співачки переклали на російську мову і використали під час одного з номерів. 

- Йдеться про апропріацію (присвоєння) культурної спадщини українців. Я свідома того, що засудити винних буде нелегко. Звертаюся до усіх українців, зокрема і за кордоном, допомогти мені з пошуком і встановленням причетних юридичних осіб цього «шоу». Українська пісня - це зброя. І це той випадок, коли ми повинні обʼєднуватись, аби відборонити своє, - написала Соловій в Інстаграмі.

Прем'єра шоу "Вечера на хуторе" за мотивами повістей Миколи Гоголя відбулася 22 грудня у Москві. У ньому також звучить пісня Миколи Старицького "Ніч яка місячна" у російському перекладі. Її виконують артисти-зрадники родом із України Ані Лорак та Олександр Панайотов. 

Трек "Тримай" вийшов у 2015 році на альбомі "Жива вода" і став першим хітом Соловій. На YouTube у кліпу на цю пісню 56 мільйонів переглядів. Автором слів і музики є сама співачка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Христина Соловій (@soloviyka)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Navka Show (@navka_show)

 

Новини по темі: Христина Соловій