Завантажити ще

Голос Могвая з "Гремлінів" Марк Додсон помер у 64 роки

Голос Могвая з
Фото: instagram.com/ogmarkdodson

Американський актор дубляжу Марк Додсон, який озвучив Могвая у фільмі "Гремліни", помер у віці 64 років. Смерть артиста підтвердила його агенція Stellar Appearances у Facebook.

- Марк працював над десятками фільмів, відеоігор, рекламних роликів, додаючи свій унікальний голос і звучання кожному персонажу та сценарію, до якого він торкався, - йдеться у заяві.

Дочка Додсона у коментарі TMZ розповіла, що батько помер під час поїздки на конференцію Horror Con до Евансвілл. Медики констатували, що під час сну в актора стався серцевий напад.

За свою більш ніж 40-річну кар'єру Додсон працював на радіо, був актором озвучування та продюсером. Артист озвучив кілька культових персонажів у популярних фільмах. Його кар'єра розпочалася у 1983 році з кінострічки "Зоряні війни: Повернення джедая". У картині Додсон озвучив героя Салаціума Крамба, а потім подарував голос Могваю у фільмі "Гремліни". Він також працював над озвученням відеоігор та фільмів "День мерців" та "Зоряні війни: Епізод VII - Пробудження сили". У нього залишилися дочка та онуки.

Марк Додсон озвучив Могвая у фільмі

Марк Додсон озвучив Могвая у фільмі "Гремліни". Фото: скпріншот з фільму "Гремпліни"

 

Новини по темі: Актори Втрати