Завантажити ще

Блогер Юрій Ворожко, який знімав відео про допомогу іншим, помер під час тренування у басейні

Блогер Юрій Ворожко, який знімав відео про допомогу іншим, помер під час тренування у басейні
Фото: facebook.com/yura.vorozhko

Помер популярний український блогер Юрій Ворожко, який прославився своїми відео про допомогу іншим людям. 32-річний чоловік помер під час тренування у басейні споркомплексу у Кропивницькому, це підтвердили члени його родини. Про це повідомляє Суспільне.

- Під час огляду тіла видимих ​​ознак насильницької смерті не виявили. Причину смерті встановлять внаслідок проведення судово-медичної експертизи, - сказала речник поліції області Віталіна Бевзенко.

Про смерть блогера також повідомила його подруга та колега Катерина Стерпул. Вона підтвердила, що він потонув у басейні. Вона також оприлюднила кадри із його родиною, зазначивши, що вони поки що не в змозі щось коментувати.Ворожко одружений і виховує з дружиною двох дітей – сина та доньку. Ворожко часто показував у соцмережах кадри зі своїми близькими. Зараз в Instagram все ще доступні його останні сторіси, викладені за останню добу. А 22 лютого у своїх соцмережах блогер повідомив, що незабаром він мав знову стати батьком — його дружина вагітна і чекає на третю доньку.

  • Ворожко — популярний український блогер із Кропивницького, який знімає відео вже понад шість років. На його YouTube-канал підписано понад мільйон користувачів.
  • Блогер часто публікував відео, в яких допомагає людям – наприклад, оплачував пенсіонерам покупки у супермаркеті, він також проводив соцексперименти з людьми, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, та займався благодійністю.
Новини по темі: Смерть блогер