Завантажити ще

Шахрая, який вкрав кошти Огнєвіч та гурту "СКАЙ", оголосили у міжнародний розшук

Шахрая, який вкрав кошти Огнєвіч та гурту
Фото: youtube.com/M1 музика

Організатора концертів Злати Огнєвіч та гурту "СКАЙ" Тараса Доненка, який шахрайським способом вкрав у артистів близько 10 мільйонів гривень, оголосили у міжнародний розшук. Про це Огневич розповіла у програмі "Міністерство прем'єр".

У виконавиці є інформація, що горе-організатор через концерти відмивав криптовалюту і, імовірно, його вже немає в живих.

– Якщо брати нас, усіх артистів, загалом він завдав збитків на 10 млн грн. І зараз маю інформацію, що він через ці концерти відмивав криптовалюту. І що взагалі його, можливо, вже немає в живих. Його могли вбити ці "друзі", злочинці. Наразі у нас є дуже багато різної інформації, частину якої я не можу розголошувати, бо триває слідство. Його вже оголосили у міжнародний розшук, – уточнила співачка.

У 2023 році Тарас Доненко взявся за організацію благодійних виступів українських зірок і згодом незаконно привласнив собі їхні кошти, переставши виходити на зв'язок. Чоловік "кинув" на гроші Злату Огнєвіч, гурт "СКАЙ", Тараса Чубая та Руслану, через що вони звернулися до поліції й були змушені скасувати заплановані концерти.

Новини по темі: Шахраї Злата Огневич