28 травня
Завантажити ще

Злата Огнєвіч та гурт "Cкай" скасували концерти через недобросовісних організаторів

Злата Огнєвіч та гурт
Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Співачка Злата Огнєвіч та гурт "СКАЙ" повідомили про скасування концертів, запланованих на різдвяні свята. За словами артистів, причиною скасування виступів стало шахрайство концертної компанії Star Label. Людина, відповідальна за їхні виступи, Тарас Доненко, вже декілька днів не виходить на зв'язок з виконавцями.

- Мене це глибоко вразило та шокувало. Концертна компанія Star Label виявилася шахраєм. Її засновник Тарас Доненко — шахрай та безвідповідальна людина. Наразі його місцезнаходження невідоме. У зв'язку з цими обставинами я, на превеликий жаль, змушена скасувати мої концерти, - зауважила зірка.

Огнєвіч додала, що кошти, які вона планувала задонатити на потреби ЗСУ, знаходяться у цього недобросовісного організатора. Співачка планує притягти його до відповідальності, правоохоронці вже шукають чоловіка.

- Мені дуже прикро, що ми не побачимося з вами на концертах. Мені дуже шкода, що ви по-іншому планували провести Різдво, і я теж. Але я вірю у краще. Я вірю в людей, які на боці правди. Я боротимуся за цю правду, - заявила співачка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Схожу заяву про скасування виступу напередодні розмістив у Instagram і Олег Собчук. Він повідомив, що з вини організатора колектив скасовує концерт, який заплановано на 23 грудня в Івано-Франківську.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від СКАЙ SKAI (@skaiband)